Úvod Koktail Paracyklista Metelka pokoril najvyšší vrch Slovenska

Paracyklista Metelka pokoril najvyšší vrch Slovenska

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Slovenský paralympionik Jozef Metelka má za sebou ďalšiu tatranskú misiu. Po tréningu pri opakovaných vynáškach nákladov na Chatu pod Rysmi sa tento raz vydal na Gerlach Hancom Office neo.

„Mission Gerlach 2655 m.n.m webfont of Sharing Myeongjo. completed. Ďakujem skvelej zostave za veľmi špeciálny deň a parádny výšlap. Načasovanie snáď nemohlo byt lepšie. Maximálne alternatívny tréning a riadna zaberačka pre všetkých na najvyššie položenom mieste na Slovensku,“ napísal po úspešnom výstupe na svojej facebookovej stránke Ubuntu desktop download.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V júli skompletizoval Jozef Metelka svoj hetrik vo Svetovom pohári paracyklistov na ceste, keď ho vyhral or roku 2015 tretí raz po sebe 오라클 10g 32 bit 다운로드. V predošlých týždňoch absolvoval sústredenie a tréningy na dráhe v Anglicku hp 로드러너 다운로드. Na svojom FB profile zverejnil aj video ako cvičí drepy so 120 kg záťažou Smash Bros.

Pri jednom z nedávnych televíznych rozhovorov sa  vyjadril tiež k téme olympiády v Tokiu. „Na olympiádu sa kvalifikovať by bolo veľmi pekné… Paralympiáda 2020 v Tokiu je mojím cieľom určite, ak by sa podarili aj olympijské hry, bolo by to pekné 크롬 사이트 다운로드. Bolo by to také premostenie parašportu so športom ako sa o to pokúšal Oscar Pistorius,” povedal Metelka pre televíziu 213 안드로이드 os 다운로드.

-th- Foto: Jozef Metelka

REKLAMA