Úvod Aktuality Na Sĺňave rozbiehajú pátraciu akciu po 69-ročnom mužovi z Ostravy

Na Sĺňave rozbiehajú pátraciu akciu po 69-ročnom mužovi z Ostravy

REKLAMA
Esesko

Členovia Hasičského a záchranného zboru a príslušníci polície práve rozbiehajú v okolí Váhu a na Sĺňave pátraciu akciu po 69-ročnom mužovi z Ostravy 나눔고딕 코딩 폰트 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Šesťdesiatdeväťročný Ján Kamrád stanoval spolu s blízkymi v obci Banka pri rieke Váh 안드로이드 스카이프 다운로드. Včera (1.8.) o deviatej hodine z miesta stanovania odišiel a uviedol, že ide domov do Ostravy, pričom sa pešo vybral popri rieke. Svojim blízkym sa odvtedy neozval,“ informovala Martina Kredatusová, hovorkyňa KR PZ v Trnave 소드아트온라인 2기 다운로드.

Polícia v súčasnosti po nezvestnom mužovi pátra aj za pomoci vrtuľníka MV SR, pričom do pátracej akcie je zapojený zvýšený počet policajtov a záchranárov hp smart. Hasiči vyrazili na  vodu v dvoch člnoch. Jeden prehľadáva rieku nad Kolonádovým mostom, druhý breh pod Červenou vežou. Do pátracej akcie sú zapojení hasiči z Piešťan a Hlohovca, záchranári z Dunajskej Stredy a piešťanskí policajti 손 the guest 다운로드.

Kriminálna polícia v Trnave žiada občanov o pomoc pri pátraní  po nezvestnom mužovi z Česka. Ak ste nezvestného muža niekde videli, oznámte to na číslo 158. 

-th/vv- Foto: -vv-

 

REKLAMA