Connect with us

Novinky

Možno futbalovo rásť aj bez tlaku a strachu? Príďte sa pozrieť na tréningy FŠRH

Futbalová škola Róberta Hanka rozširuje kategóriu U15 o deti narodené v rokoch 2010 až 2012. Chcete, aby vaše dieťa futbalovo rástlo bez tlaku a strachu? Príďte sa pozrieť na voľné tréningy, ktoré sa budú konať v posledný júnový týždeň vo Veľkom Orvišti.

Published

on

Reklama

Vo Futbalovej škole Róberta Hanka, ktorú deti môžu navštevovať vo Veľkom Orvišti aj Trenčíne, si pri učení tvorivosti v hre, zakladajú na odvážnej aktivite detí, pričom sa však snažia zbytočne na ne nevytvárať tlak a strach. „Vytvárame klímu pre optimálny rast hernej tvorivosti a herného sebavedomia detí. Zložitosť a postupnosť učenia volíme podľa veku skupiny. Nemáme neprimerané očakávania v súťažnom prostredí. Napriek tomu v správny čas prichádzajú ambície a radosť z výsledkov. Herné skúsenosti získavame na turnajoch a zápasoch detí do 14 rokov. Aktuálne vedieme všetky mládežnícke kategórie. V rámci kategórie U15, ktorú teraz rozširujeme, ponúkame trpezlivý rozvojový tréning a herný rozvoj v rámci súťaže, ktorou je 3. liga,“ vysvetľuje zakladateľ školy Róbert Hanko.

 

Reklama

V rámci svojej futbalovej kariéry pôsobil v Trenčíne a v druhej Bundeslige v mužstve Karlsruher SC. Rovnako tiež hral v mládežníckych i seniorských reprezentačných výberoch.

Voľné tréningy, na ktorých vás radi privítajú sa uskutočnia na futbalovom ihrisku vo Veľkom Orvišti v nasledovných termínoch:

Reklama

26.06. streda 16:30 h
27.06. štvrtok 18:45 h
28.06. piatok 17:45 h.

Na začiatku prázdnin sa vo FŠRH uskutočnia tiež dopoludňajšie tréningy pre futbalistov vo veku od 7 do 17 rokov, ktorí chcú zlepšiť svoju techniku a pohybové zručnosti. Prvý je naplánovaný už na sobotu 29. júna. Trénovať sa bude vo Veľkom Orvišti. Viac informácií tu.

Reklamný článok

Populárne články