Úvod Kultúra Rozlúčka s letom a najvýraznejšia speváčka jazzovej scény

Rozlúčka s letom a najvýraznejšia speváčka jazzovej scény

Hudobné leto na terase Kursalonu pomaly končí. To, či sa budú najbližšie koncerty konať vo vnútri alebo vonku záleží od počasia 피날레 2016 다운로드. Predpoveď na najbližšie dni je však optimistická. 

Meteorológovia hlásia na sviatok Výročia SNP – v stredu 29 Download dj max. augusta priaznivé počasie, a tak vám nič nebráni, aby ste sa štýlovo rozlúčili s letom na Summer Music Dance Party od 19,00 h na terase Kursalonu arial unicode ms. Výber z najväčších letných hitov namixuje Dj Shuro.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Vo štvrtok 30.8. od 20,00 h dobrú náladu prinesú ako obvykle známi rockeri z kapely iX – OLDIES, ktorí zahrajú podľa aktuálnej situácie vonku alebo v Art Jazz Gallery Vegas 13.

Džezoví fajnšmekri ocenia vystúpenie asi najvýraznejšej džezovo-soulovej speváčky slovenskej scény: Hanka Gregušová Band vystúpi v Art Jazz Gallery v piatok 31 raw material. augusta o 20,00 h. Vstupné: 2 €. Rezervácia SMS na číslo 0908 708 320 alebo v Kursalone.

[youtube width=“522″ height=“316″]http://www.youtube.com/watch?v=F7qPTQIyhfk[/youtube]

Pre priaznivcov tanečných večerov sme opäť na nedeľu 2 Download the deleted video from YouTube. septembra pozvali Trio EMI, ktoré zahrá od 19,00 h, v prípade, že nám to začínajúca jeseň dovolí.

Deviaty mesiac roka bude v Kursalone farebný – v ponuke nájdete spievaný džez, old time aranžmány, Whiskyho cestovateľské kino z Laosu a Thajska, PrakFoto i ďalšie výstavy, a samozrejme, pravidelné Jam Session a večery so živou produkciou z domácej piešťanskej hudobnej dielne… 심슨 더무비 다운로드.

Pozývame Vás!

Adriana Drahovská, Kursalon s.r.o., International jazz Piešťany, n.o fusion 360.

REKLAMA