Úvod Kultúra Rock’n’roll sa vrátil do Piešťan

Rock’n’roll sa vrátil do Piešťan

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Trojkoncert kapiel The Bright Eye, Funny Faces a Talkshow prilákal 27. mája do klubu Cotton množstvo fanúšikov gitarovej hudby Download the calendar for 2016. Skončila sa tak séria živých koncertov, ktoré sa v zvukovo izolovanom atómovom kryte tešia veľkej obľube. Organizátori však sľúbili, že po letných prázdninách rozbehnú novú sezónu vo veľkom 신세계 앱 다운로드.

[singlepic id=13963 w=320 h=240 float=right]The Bright Eye z Nového Mesta nad Váhom nie sú piešťanskému publiku neznámi 윈도우 putty 다운로드. Predstavili sa tu napríklad na krste prvého albumu Teskohippies. V rovnakej forme odohrali svoje čoraz lepšie znejúce hity aj tentoraz a nezabudli ani na svoj obľúbený prídavok Rock’n’roll Queen od The Subways 강철 서신 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Aj vďaka tomu domácim Funny Faces perfektne pripravili publikum na poriadnu dávku súčasného britského rock’n’rollu v podaní mladej kapely nuke 10 다운로드. Po nahratí ich prvého EP stoja Funny Faces na pódiách veľmi často. Pre svojich skalných fanúšikov si tentoraz pripravili premiéru novej skladby a pridali vydarenú cover verziu Shout up and let me go od The Ting Tings 김약국의 딸들 책 다운로드.

[singlepic id=13969 w=320 h=240 float=left]Festivalmi aj klubovými koncertami ostrieľaní Talkshow potom nemali problém publikum poriadne rozblázniť Men's Worship Camp 2018. Songy známe z Rádia_FM a MTV roztancovali celý Cotton. Rock’n’roll v ich podaní by mohol byť našim exportným artiklom. Kým ich definitívne nezláka účinkovanie v zahraničí, budeme mať možnosť ich vidieť na festivale Grape 엔비디아 지포스 다운로드.

Vypočujte si Talkshow ešte raz a pozrite si fotky z koncertu:

Talkshow by TLKSHW

[nggallery id=753]

Text a foto: Martin Palkovič

REKLAMA