Úvod Kultúra Pohoda nezabudla na tragédiu

Pohoda nezabudla na tragédiu

Festival Pohoda, ktorý začal vo štvrtok 8. júla sa už od začiatku nesie v znamení minuloročného nešťastia Millennium Fox Fox. Dojatý Michal Kaščák ďakoval počas otvorenia na na hlavnom pódiu divákom, ktorí organizátorov od predčasného konca 13 short video. ročníka podporovali. Virtuálne skupiny z Facebooku sa teraz zmenili na živé publikum a tlieskali po každej vete, ktorú hlavný organizátor povedal autocad 2009.

Potom zazneli prvé tóny Requiem W. A. Mozarta v podaní Štátnej filharmónie Košice a Zboru sv Download Coco Melon. Cecílie. Dielo, ktorého skladateľ predčasne odišiel, podobne ako pred rokom dvaja mladí ľudia, si publikum vychutnalo v celej jeho veľkoleposti 닌자 가이덴 블랙 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Ešte predtým oslávil svoje 30. narodeniny trenčiansky Chór vážskych muzikantov. Ich knihu nemohol krstiť nikto iný ako známy „krsnný tato“ Branislav Jobus Photoshop patterns. Nasledoval koncert britských The Strangelers – legendárnej formácie, ktorá je inšpiráciou pre CHVM i ďalšie skupiny známe práve z Pohody (Karpatské chrbáty, Chiki liki-tua) Seoul National University Lifelong Education Institute.

Prekvapením večera boli Ink Midget a Pjoni. Alternatívne duo Tucan, vymenilo bicie a akusickú basu za „elektoronické hračky“ Papago voice download. Nič však nestratilo zo svojej sviežosti a netradičného zvuku.

Pohoda je známa nielen vďaka hudbe. Servis, ktorí usporiadatelia tento rok pripravili je opäť na vyššej úrovni 유튜브 거울모드 다운로드. Nič tak nepripraví návštevníka festivalu na ďalší deň plný zážitkov ako vlažná ranná sprcha.

Autor: Martin Palkovič   Foto: Radovan Stoklasa

REKLAMA