Úvod Kultúra Festival Doda Šošoku odštartoval

Festival Doda Šošoku odštartoval

REKLAMA
GM Dental Zubar

Džezový festival Doda Šošoku odštartoval vo štvrtok 8. júla na Námestí Slobody koncertom zoskupenia Boris Čellár Trio Others are hell 6. Podľa programu s ním mala vystupovať aj speváčka Lucia Lužinská, tá však pre chorobu do Piešťan nedorazila. Na Kúpeľnom ostrove sa v prvý deň festivalu o príjemnú atmosféru staral orchester FBB z nórskeho mesta Oslo Java ftp file download. Večer v Art Jazz Gallery patril Beate Przybytek a jej quartetu.

Dnes sa o 16-tej hodine na Aupark Stage na Námestí Slobody predstaví Piešťancom dobre známy Seredský Dixieland Band (SR) v zložení Viktor Kratochvíla (bass), Jozef Holub (klarinet, sax), Viliam Ondruška (trombón), Jozef Polák (trubka), Marian Bihari (klavír) a Karol Sucháň (bicie) 명상 음악 mp3 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici

O 18-tej sa v Kursalone uskutoční vernisáž fotografií z I. ročníka Festivalu Doda Šošoku, ktoré svojimi objektívmi zachytili členovia Piešťanského fotoklubu 알뷰어 다운로드. O 18.30 h zahrá v Kursalone Traditional Jazz Band LC (SR). O dobrú náladu sa dnes večer bude v Art Jazz Gallery starať  Trio Andreja Urmisnkého 클리앙 윈도우10 다운로드.

Na hlavnom pódiu v Dome umenia vystúpia dnes od 19-tej Štefan Bugala a Eugen Vizváry, po nich trio Gradischnig – Kostadinovič – Jukič, ďalej Robo Opatovský a Swing and Latin Band pod vedením Matúša Jakabčica a na záver sa predstaví Roy Hargrove, ktorý je jednou z najvýraznejších postáv svetovej džezovej scény 죠죠 슈퍼 파이트 다운로드.

Sobotňajší programa viac informácií o účinkujúcich nájdete na http://www.jazzpiestany.sk

Autor: Tomáš Hudcovič   Foto: hug(o)photo agency

Galéria z koncertov prvého dňa festivalu:

REKLAMA