Úvod Kultúra Piešťanci tretí medzi fotoklubmi Slovenska

Piešťanci tretí medzi fotoklubmi Slovenska

REKLAMA
Esesko

V piatok 4. októbra 2019 sa uskutočnilo v galérii Limes v Komárne vyhodnotenie 24. ročníka Petzvalovho mapového okruhu fotoklubov. Piešťanskému fotoklubu sa podarilo obsadiť pekné 3 www 드라마 다운로드. miesto.

Víťazom sa stal Fotoklub HELIOS z Komárna 드래곤 길들이기 다운로드. Druhú priečku obsadili členovia Fotoklubu ROKOŠ pri MsKS Bánovce nad Bebravou. Do súťaže zapojili fotokluby z celého Slovenska.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Jej cieľom je aktivizovať a podporovať tvorivosť amatérskych fotografov, poskytnúť im možnosť konfrontovať vlastnú tvorbu s inými autormi v rámci celého Slovenska 얼티메이커 다운로드. Porovnáva sa vyspelosť, kvalita a úroveň jednotlivých klubov. Fotografi súťažia ako kolektív, čo je na tejto súťaži tiež výnimočné.

Jeho účastníkmi sú členovia 15 najlepších fotoklubov, ktorí prispievajú 15-timi najkvalitnejšími fotografiami WonderBoy. Kolekcia fotografií každého klubu rotuje v ostatných zúčastnených kluboch, kde ju členovia hodnotia bodovaním. Je to jedna z najobjektívnejších foriem hodnotenia súťaže na Slovensku surface 3 복구 이미지 다운로드. Kolekciu 24. ročníka vytvorilo 225 fotografiami od 125 autorov 15 fotoklubov.

PF

REKLAMA