Úvod Kultúra Amnestie v Piešťanoch aj s tvorcami a hercami

Amnestie v Piešťanoch aj s tvorcami a hercami

REKLAMA
Anna bal 2021

Exkluzívna premiéra filmu Amnestie spojená s besedou s hercami a tvorcami filmu už v stredu 23. októbra v Dome umenia o 18:00 h. V najväčšom jednosálovom kine na Slovensku uvidíte príbeh troch rodín zasiahnutých komunistickou perzekúciou, ale aj vzburu väzňov v Leopoldove, ktorá si vyžiadala vojenský zákrok song as a minus. Vzbure predchádzali široké amnestie Václava Havla, ktoré udelil v januári 1990, len pár dní po svojom zvolení za československého prezidenta it to GomPro.

Snímka vznikla v dielni produkčnej spoločnosti Azyl Production v koprodukcii s RTVS, HomeMedia Production a českou produkčnou spoločnosťou Endorfilm Frog King Snow. Predlohou k filmu bola kniha Radovana Dunaja Amnestia, ktorá rozpútala peklo. Režisérom snímky je Jonáš Karásek v spolupráci s kameramanom Tomášom Juríčkom a producentom, scenáristom Marošom Hečkom Official donggang download. Táto trojica je vo filmovom prostredí známa okrem mnohých sólových projektov aj vďaka úspešnému filmu Kandidát.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Réžia: Jonáš Karásek
Scenár: Maroš Hečko,
Beata Grünmannová a Marek Janičík
Kamera: Tomáš Juríček
Účinkujú: Juraj Bača, Natália Germani,
Aňa Geislerová, Marek Vašut, Marek Majeský, Gregor Hološka, Jana Oľhová, Roman Luknár, Norbert Lichý, Ján Jackuliak, Marek Fučík, Sáva Popovič, Erik Ole,
Martin Havelka

Dráma SR/ČR 2019, MP-15
Vstupné : 5,- €

Vstupenky si môžete zakúpiť v pokladni Domu umenia Piešťany v pondelok – piatok od 14.00 do 17.00 h a hodinu pred predstavením 차임벨 다운로드. Tel: Pokladňa: 033/24 58 001.

PR

REKLAMA