Connect with us

Novinky

Obľúbené bábky Hanička a Murko roztancujú v sobotu aj deti v Piešťanoch

Published

on

Reklama
Reklama

Dva roky uplynuli odvtedy, čo – dnes už – najpopulárnejšie bábky Hanička a Murko vydali svoje prvé CD. Odvtedy si ich obľúbili tisícky detí, ktoré počúvajú ich pesničky, chodia sa vyjašiť na ich veselé koncerty a sledujú ich pesničkové klipy a vzdelávacie videá na YouTube (viac ako 17 miliónov videní) a na Detskej televízii RiK (relácia Hanička a Murko pre najmenších).

Práve vyšlo druhé CD Haničky a Murka “Pesničky pre škôlkarov 2” a s jeho novými pesničkami vyrazili Hanička a Murko a ich dvaja veľkí kamaráti na svoje tretie samostatné koncertné turné. Navštívia 19 miest vo všetkých regiónoch Slovenska a túto sobotu zavítajú aj do Piešťan!

Predstavenie Haničky a Murka je kombináciou živého a dynamického koncertu a bábkového divadla. Deti sa na ňom môžu poriadne vyjašiť a pri tanci použiť aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Zaznejú nové pesničky (Princezné, Zúbok, Hasiči…) a tiež najväčšie hity z prvého CD (napr. najobľúbenejšie pesničky Autá a Ika-tika-gymnastika).

Reklama

Ak chcete Haničku a Murka vidieť koncertovať naživo, príďte v sobotu 26.10. do Kina Malá scéna na Ul. A. Dubčeka 27. Vystúpenie trvá hodinu a je určené predovšetkým malým deťom v škôlkarskom veku. Spolu s deťmi si ho užijú aj rodičia. Navyše k zakúpenej vstupenke dostane každé dieťa ako darček Murkove lízatko a tiež nálepku Haničky a Murka! Najvernejší fanúšikovia sa po koncerte môžu s Haničkou a Murom odfotiť a dokonca získať aj ich podpis na nové CD Pesničky pre škôlkarov 2.

Predpredaj vstupeniek:
https://www.ticketportal.sk/event/HANICKA-A-MURKO-KONCERTNE-TURNE-JESEN-2019

Aktuálne informácie o aktivitách Haničky a Murka sú dostupné na Facebooku a videá Haničky a Murka je možné vidieť tiež na na YouTube .

PR
Táto správa je platenou formou reklamy. Informujte aj vy o vašej ponuke viac ako 60-tisíc čitateľov portálu www.pnky.sk. Podrobnejšie informácie na inzercia@pnky.sk, alebo 0910 960 610.

Populárne články