Úvod Kultúra Cez deň pedagóg, v noci elektornický hudobník. Ventolin sa predstaví v Arte

Cez deň pedagóg, v noci elektornický hudobník. Ventolin sa predstaví v Arte

REKLAMA

V piatok 22. novembra bude novovznikajúce kreatívne centrum Arta hostiť producenta, hudobníka performera Davida Doubeka, ktorého fanúšikovia poznajú pod menom Ventolin 이야기멀티 다운로드. O podporu sa postará Analogrunner.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi

Uverejnil používateľ Arta Piešťany Sobota 26 Engauge digitizer. októbra 2019

 

Vyštudoval učiteľstvo a antropológiu a skúsenosti z oboch týchto odborov využíva na Karlovej univerzite, kde vyučuje na katedre psychológie a spoločne s kolegami sa venuje výskumu v rámci vzdelávania sociálne slabých pes2019 데모 다운로드. Cez deň pedagóg David Doubek, v noci elektronický hudobník Ventolin. Umelca, ktorý dokáže svojím humorom a hudbou strhnúť publikum si môžete vychutnať naživo v starej jedálni v Arte Download the Anicol game.

Ventolin je predovšetkým živý upbeatový elektronický projekt (Live PA), kombinujúci prvky elektra, ranného acid house, punku a techna. Ventolin používá rôzné krabičky, efekty a živo s nimi vytvára svoju hudbu Sidia. Táto performance kladie dôraz na energiu a úspešne prekonáva odťažitosť, ktorou každá elektronická liveshow bojuje.

Ventolin taktiež pracuje s vizuálnou stránkou, využíva svetlá a video, spolupracuje s vizuálnymi umelcami Janem Košátkem (BabyPy) a Jiří Havlíčkem (Černé eso) with Tawa on Monday. Od roku 2007 odohral okolo stovky koncertov v Čechách a na Slovensku, vystupoval na akciách a festivaloch ako Wilsonic, Summer of Love, Bohemian Like You, Sperm Festival, Itch My Hahaha, Bulva Fabula, Famufest, Shotgun a po boku kapiel a projektov ako The Presets, Moderat, Krazy Baldhead, Modeselector, Dva, Midilidi, Tujiko Noriko, Deadbeat, Kazety atď 애니팡 게임 다운로드.

V roku 2009 vydal EP Mžitky (Mikinikill), ktoré bolo nasledované debutovým LP Totem v roku 2012. Ďalšie EP s názvom Playbour uzrelo svetlo sveta v roku 2015 쿠티비 다운로드. V tom istom roku bol študentmi pražskej FAMU o Ventolinovi natočený dokument.

Počet vstupeniek je limitovaný priestormi, zakúpiť si ich môžete v predpredaji, alebo na mieste. 

Viac info na FB udalosti Download ChaosChild.

-inf-

 

REKLAMA