Úvod Kultúra Partnerské mestá očami piešťanských fotografov od soboty v Kursalone

Partnerské mestá očami piešťanských fotografov od soboty v Kursalone

REKLAMA

V deň Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny tradične navštevujú Piešťany aj delegácie z partnerských miest. Piešťanci však o partnerských mestách často veľa netušia modern talking. Aj preto v uplynulých mesiacoch realizovali členovia Piešťanského fotoklubu projekt „Parnerské mestá očami fotografov“. Vznikli pri ňom zaujímavé momentky zachytávajúce život v partnerských mestách Sony Vegas 14. Tie najlepšie uvidíte na výstave „Partnerské mestá Piešťan“, ktorá sa koná od 3.6.2017 do 2.7.2017 v priestoroch Frapperie Kursalonu. Vernisáž sa bude v sobotu  3 Rayman Forever. júna o 18.00 h.

Piešťanskí fotografi navštívili Hajdúnanas v Maďarsku, Ustroň v Poľsku, fínsku Heinolu, Vraždinske Toplice v Chorvátsku,  české mestá Luhačovice a Poděbrady a taktiež izraelský Eilat 킬러 분식 다운로드.  Ich cieľom bolo zdokumentovať život obyvateľov jednotlivých miest, s dôrazom na spôsob a historické zvyklosti ich spolunažívania v špecifickom prostredí kúpeľných miest 도장 폰트 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Usporiadanie výstavy je ďalším krokom projekte. Nasledovať by malo turné výstavnej kolekcie po všetkých mestách, ktoré v rámci projektu navštívili Gyro3d download.

-red-

REKLAMA