Úvod Kultúra Mestský park v sobotu vyzdobia fotografie, uskutoční sa Park Foto 2020

Mestský park v sobotu vyzdobia fotografie, uskutoční sa Park Foto 2020

REKLAMA

Výstava fotografií v plenéri sa v sobotu 26. augusta uskutoční už pätnásty raz. Aj tento rok o víťazoch rozhodne verejnosť prostredníctvom štipcov, ktoré budú návštevníci podujatia pripínať na jednotlivé fotografie 크롬 바이러스 다운로드.

Začiatok je o 10.00 h, registrácia prebieha priamo na mieste. Súťažiaci môžu umiestniť svoje fotky na pripravené siete, ale musia si priniesť pomôcky na ich uchytenie free ringtones for the iPhone.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

„Kreativite sa medze nekladú a preto môžete využiť aj iné kreatívne formy umiestnenia fotografií napr. na bicykel, rebrík, žeriav nodejs images. Zapojte svoju fantáziu,“ hovorí Emil Štefanka z Piešťanského fotoklubu, ktorý podujatie organizuje.

Program:
8:00 Vešanie sietí
10:00 – 13:00 – registrácia vystavujúcich autorov – pri vstupe do mestského parku
15:00 – 16:30 – hodnotenie odbornou porotou
17:00 – spočítanie štipcov
17:20 – 17:30 – spoločná foto
17:45 – 18:00 – vyhlásenie výsledkov

Tento rok kvôli pandemickej situácii bude registrácia prebiehať iba odovazdaním tašky obsahujúcej plagátik na označenie mena vystavujúceho a placky na označenie vystavujúceho lg v10 다운로드. Následne budú vystavené fotky spolu s menom zdokumentované počas priebehu akcie
Štipce na hodnotenie budú visieť na špagátoch pri vstupe do parku spolu s dezinfekciou Download the baseball game.

O 17:00 h si vystavujúci spočítajú štipce s použitím jednorázových rukavíc a dajú ich do tašky, ktorú dostali pri registrácii

Súťažnú výstavu fotografií, ako festival kreatívnej fotografie s podporou reklamných partnerov organizuje občianske združenie Piešťanský fotoklub.  Park Foto sa stalo súčasťou každoročného neoficiálneho ukončenia letnej sezóny v Piešťanoch.

Aj tento rok napriek nepriaznivým podmienkam na organizovanie akcií vynakladajú organizátori nemálo úsilia pri príprave podujatia tak, aby pre vystavujúcich fotografov i nevystavujúcu verejnosť boli vytvorené čo najlepšie prostredie s uvoľnenou a priateľskou atmosférou.

O čo ide?
V prvom rade o prezentáciu fotografickej tvorby, predstavenie fotografií zaujímavým spôsobom a stretnutie ľudí so spoločnou láskou ku fotografii. Spätná väzba k vašej tvorbe od niekoľko tisícok návštevníkov výstavy v jeden deň.

Ako?
Vystavujúci fotografi si svoje diela inštalujú sami na vopred pripravenú sieť o šírke 120 cm, natiahnutú medzi stromami v aleji mestského parku. Inštalovať možno aj na lavičky, vlastné stojany, rebríky a pod. Kreativite pri inštalovaní sa medze nekladú.

Čo si vziať so sebou?
Vlastné fotografie akéhokoľvek formátu i adjustácie, farebné, či čiernobiele. Potrebné sú pomôcky na zavesenie fotografií (štipce, spony, háčiky, špagáty, gumičky a pod.). Odporúčame zobrať si so sebou niečo na sedenie. Dobrá nálada je povinnou výbavou.

Prečo?
Máte možnosť vystaviť svoju tvorbu na najväčšej parkovej fotovýstave na Slovensku a tento rok môžete byť aj súčasťou pokusu o zápis do knihy rekordov v počte vystavených fotografií. Načerpáte inšpiráciu a od tisícok návštevníkov môžete získať cenné odozvy na vašu tvorbu. Stretnutie s ostatnými fotografmi vám prinesie možnosť rozhovorov o fotografií.

Čo ešte?
Piešťany sú krásne mesto a počas príjemného dňa máte možnosť fotoaparátom zachytiť jeho jesenné čaro.

Hodnotenie odbornou porotou
Odborná porota vyhodnotí tri najlepšie kolekcie fotografií. Pri účastí detí bude vyhodnotená detská kategória osobitne.

 

Zdroj: Piešťanský fotoklub

REKLAMA