Úvod Kultúra Osudová láska jej zmenila život

Osudová láska jej zmenila život

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Dokumenárny film slovenského režiséra Ladislava Kaboša s názvom Farby piesku zachytáva príbeh zdravotnej sestry Ľubice, ktorá sa kvôli láske presťahovala do ďalekej Líbye a konvertovala na islam 워너원 다운로드. Dokument vyrozpráva časozberným spôsobom osem rokov jej života, priblíži jej život v krajine za vlády Kaddáffího, i krušné chvíle občianskej vojny 유니티 패키지 다운로드. Film mal premiéru na festivale Cinematik, bola mu udelená Cena Primátora mesta Piešťany a v Kine Fontána si ho môžete pozrieť už zajtra 25. novembra o 20:00 Free one piece cartoons.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

„Farby piesku sú časozberným dokumentom (2006-2014) Don't starve to iPhone. Film zachytáva dramatický príbeh slovenskej zdravotnej sestry Ľubice El Malaheg, ktorá pred 20 rokmi prišla do Líbye, zamilovala sa do líbyjského chirurga a konvertovala k islamu Master of Farm. Manžel jej zomrel dva
roky pred vypuknutím občianskej vojny. Ako vedúca ÁRA v misuratskej nemocnici pomáhala stovkám raneným, lebo Misurata sa stala jedným z najväčších bojísk vojny 안철수 v3 lite 다운로드. Bola obkľúčená Kaddáffího vojakmi niekoľko mesiacov. Prvé zábery filmu vznikli ešte počas vlády Kaddáfího, štáb bol v Líbyi dvakrát počas občianskej vojny, raz po vojne 라이젠 다운로드. Posledné zábery filmu sa realizovali na Malte (2012-2014) – Ľuba v maltských nemocniciach pomáha líbyjským raneným z občianskej vojny, ktorá sa po roku 2012 zasa rozhorela,“ napísal nám o filme jeho režisér Ladislav Kaboš Komodo Time Machine.

-lt/Foto: Farby piesku-

 

REKLAMA