Úvod Koktail KINO ČAS bude premietať od štvrtka do soboty

KINO ČAS bude premietať od štvrtka do soboty

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Poznáte filmy o Piešťanoch, alebo filmy o Piešťancoch? Od štvrtka 5. júla do soboty 7. júla môžete navštíviť KINO ČAS na terase v Pražiarni kávy Classic Coffee na Námestí 1 프레지 넥스트 다운로드. mája. Premietať sa budú napríklad krátke historické filmy, ale aj dokumenty z dielne Pavla Dvořáka, či profil Martiny Moravcovej, to všetko pri príležitosti zrazu Klubu slovenských turistov, ktorého účastníci majú v pražiarni kávu zdarma 공공기관 내pc지키미 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Filmy budú bežať všetky tri dni od 16:00 h do 20:00 h Silent Hill download. Pozrieť si môžete dokument Pavla Dvořáka Zaviaty svet slovenských mamutov, dokumentárny film o nálezoch kniežacích hrobov z mladšej doby rímskej z Krakovia-Stráží s názvom Strážovský poklad, ďalší dokumentárny film Pavla Dvořáka o Moravianskej Venuši Aféra s Tajomnou dámou, ale aj film z projektu Gen.sk Martina Moravcová polaris office.

Tešiť sa môžete tiež na unikátny krátky film z roku 1916 a ďalšie dokumentárne a spravodajské filmy. Premietať sa bude tiež film o Ľudovítovi Winterovi Optimista maven library 다운로드.


-inf-

REKLAMA