Úvod Kultúra Na výlete do hudobného neznáma

Na výlete do hudobného neznáma

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Shina a Dano Salontay zo skupiny Longital prišli 10. novembra do Kursalonu odohrať krstný koncert k albumu Teraz tak, ako to v lete na podujatí Hudbolámač sľúbili piešťanskému publiku Wilbis download.

[singlepic id=7061 w=320 h=240 float=right]Krstným otcom sa stal Peter Punto Remiš. „Ja nie som najznámejší piešťanský hudobník, ako to písali na PNkách google apps for android 4.3. To je predsa Rytmus,“ predstavil sa a privoňal k poháru tunajšej liečivej vody: „Vajcovkou sa v Piešťanoch krstilo už aspoň 25 albumov, ale my sme nič iné nevymysleli.“

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Potom spolu zahrali skladbu z „najlepšieho tvorivého obdobia Miša Urbana“ Ludie kapú Mac Terminal. Znalcov tohto hitu určite prekvapilo netradičné aranžmá, o ktoré sa postaral Dano – podobne, ako v niektorých ďalších svojich pesničkách použil pri hre na elektrickú gitaru slák 으뜨거따시 스폰서 다운로드.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=R6NUpsySNng[/youtube]

Tento „trik“ gitaristu Led Zeppelin Jimmyho Pagea je jednou z charakteristík Longitalu haansoft pdf 드라이버 다운로드. Elektronických pesničkárov z Dlhých dielov rozpoznáte aj podľa premýšľavých textov plných konkrétnych obrazov. Tie sú podfarbené zmesou zvukov prostredia a rôznych samplov a loopov 바람체 다운로드. Možno aj preto sa títo originálni hudobníci nazývajú zvukovými cestovateľmi – do nepočutých krajín pozývajú aj svojich poslucháčov.

[singlepic id=7055 w=320 h=240 float=left]„My sa v našej tvorbe  vyjadrujeme len k tomu, čo sa okolo nás deje, čo sa deje v nás samých – ako reakcia na svet, a čo si o ňom myslíme 아이폰 6 벨소리 다운로드. Naše spracovanie je však abstraktné – nespievame o politike, o tom ako je niečo, alebo všetko zle, na to sú noviny, televízia. Hudba smeruje niekde vyššie,“ povedali v rozhovore, ktorý poskytli PNkám pred koncertom Grape Valley.

Napriek tomu, že na začiatku pochybovali o atmosfére koncertu: „V podobnom priestore hráme raz za rok a väčšinou to nedopadne dobre,“ fanúšikovia boli z výletu do „hudobného neznáma“ nadšení 스마트폰 해킹 툴 다운로드.

Vypočujte si nový album Longitalu, prečítajte si celý rozhovor so Shinou a Danom, pozrite si fotogalériu z podujatia Hudbolámač Hangul Edition of Pokémon Heart Gold.

[nggallery id=283]

Text, foto a video: Martin Palkovič

REKLAMA