Úvod Kultúra Na Topfeste zahrá Kabát i Wanastowi Vjeci

Na Topfeste zahrá Kabát i Wanastowi Vjeci

REKLAMA

Medzi potvrdenými účinkujúcimi najväčšieho slovenského rockového festivalu sú najnovšie aj české hudobné stálice Kabát a Wanastowi Vjeci 고독한 미식가 시즌5 다운로드. Rockové skupiny vystúpia na Topfeste 2016, ktorý sa bude v prvý júlový víkend konať tradične na letisku v Piešťanoch. Predstaviť si Topfest bez Kabátu je takmer nemožné, obľúbená česká kapela už priamo na festivale vystúpila 11-krát a vlani pod hlavičkou Topfestu odohrala aj svoj jediný minuloročný koncert u nás Mid 24 o'clock download. Pepa Vojtek a spol. potešia fanúšikov aj na 13. ročníku festivalu.

IMG_4847_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
Knebl
PN Taxi

„To, že Kabáti u nás hrajú od úplných začiatkov festivalu, nie je náhoda a veľmi si to ceníme Office365 Excel Download. Pomohli nám vytvoriť dušu Topfestu a zároveň si chalani za ten čas slovenské publikum veľmi obľúbili, čo je logické. Tešíme sa, že opäť medzi nami nebudú chýbať a že ich ohlasujeme medzi prvými – určite sa postarajú o skvelú šou – tak, ako to vedia iba oni,“ povedal Dušan Drobný šéf organizačného tímu Topfestu 큐라 프로그램 다운로드.

O tom, že je Kabát stále v špičkovej forme, svedčí aj úspešné tohtoročné Open Air turné po Českej republike, ktoré navštívili desaťtisíce priaznivcov cj 서체. Skupina, ktorá má na konte sedem víťazstiev v ankete Český slávik, tento rok navyše predstavila svoj dlho očakávaný nový album Do pekla / do nebe 생활코딩 동영상 다운로드. U hudobných kritikov aj poslucháčov naň prevažujú vysoko pozitívne hodnotenia. V prípade Kabátu ide už o jedenástu štúdiovku počas vyše 25-ročného pôsobenia na scéne v nezmenenej zostave 마인크래프트 pc 최신버전 다운로드.

WV_foto

Nezmazateľnú stopu do českej rockovej histórie vryla aj skupina Wanastowi Vjecy 교보문고 ebook 다운로드. Pražskí punkeri sa sformovali ešte v 80. rokoch, žánrovo sa napokon posunuli k rocku a preslávili sa takými hitmi ako Bedna od whisky, Tak mi to teda nandey či Sbírka zvadlejch růží 두사람 다운로드. Kapela okolo charizmatického speváka a gitaristu Roberta Kodyma vydala ostatný album Letíme na Wenuši v roku 2011.

„Wanastovky patria jednoznačne k legendám česko-slovenskej scény, sme radi, že sa na Topfeste takisto predstavia,“ dodal Drobný 포코팡 apk 다운로드.

Dvojica úspešných českých kapiel dopĺňa už skôr oznámených hostí spoza rieky Morava na Topfeste 2016, ktorými sú Chinaski a Walda gang. Zo Spojených štátov prídu na slovenský festival Puddle of Mudd. Medzi interpretmi 13. ročníka nebudú chýbať ani domáce hviezdy Horkýže Slíže a DESmod. Ďalšie mená budú organizátori zverejňovať postupne.

-zdroj: Tlačová správa Ján Kakaščík-

REKLAMA