Úvod Kultúra Na Katarínke sa uskutoční Noc hradov a zrúcanín

Na Katarínke sa uskutoční Noc hradov a zrúcanín

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Príďte si spoločne s nami vychutnať magickú atmosféru nočných ruín kostola a kláštora, ktoré budete môcť obdivovať pod hviezdnou oblohou Summer to Kikujiro.

V Kláštore sv. Kataríny Alexandrijskej v katastri obce Dechtice sa Noc hradov a zrúcanín začne v sobotu 22. augusta o 19.00 h svätou omšou 이지툰 다운로드. Program bude pokračovať hudobným vystúpením Babylonská veža, potom nasleduje nočná prehliadka kláštorného komplexu s odborným výkladom.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zrúcanina kostola a kláštora sv 한글과컴퓨터 사전 다운로드. Kataríny Alexandrijskej sa nachádza v CHKO Malé Karpaty, medzi obcami Dechtice a Naháč. Záchrane tejto historickej pamiatky sa venujú dobrovoľníci, ktorí tam tiež organizujú tábory a iné podujatia Download Buzz Thorns.

Návštevníci s autom, sa na Katarínku dostanú odbočením na lesnú cestu medzi obcami Dechtice a Naháč, až po záchytné parkovisko toe-ik. Návštevníkov prichádzajúcich od parkoviska čaká prechádzka (približne 20 min.) lesnou cestičkou.

Na Katarínku sa dá prísť taktiež po modrej turistickej značke z obce Naháč (40 min.), z obce Dobrá Voda (1h 20 min.), alebo po žltej turistickej značke z obce Dechtice (1h 20 min.). Keďže ide o nočný program, je potrebné vziať so sebou baterku, alebo čelovku.

Zdroj: katarinka.sk

REKLAMA