Úvod Koktail Bielonedeľná púť na Katarínku už po dvadsiaty raz

Bielonedeľná púť na Katarínku už po dvadsiaty raz

REKLAMA
Anna bal 2021

V nedeľu 28. apríla sa uskutoční jubilejná dvadsiata Bielonedeľná púť na Katarínku. Púť sa koná vždy prvú nedeľu po Veľkonočnej nedeli 어도비 플래시 cs4 다운로드.

Pútnici sa stretnú na vlakovej zastávke Buková o 9:50 dopoludnia Should download. Vlak z Trnavy odchádza na smer Buková 9:11 h. „Počas putovania bude niekoľko zastavení spojených s modlitbou a vlastným občerstvením. Budeme putovať približne 10 km nenáročným terénom smerom na Katarínku 토이스토리1 한글자막 다운로드. Predpokladaný príchod na Katarínku je o 14:15, kde sa Bielonedeľná púť zavŕši slávnostnou svätou omšou v Kostole sv. Kataríny Alexandrijskej numerical point. Po svätej omši bude možnosť pozrieť si Kostol a kláštor sv. Kataríny Alexandrijskej s turistickým sprievodcom,“ informovali organizátori 소주한잔 mp3 다운로드.

REKLAMA
Dompek Pizza 2021
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Týmto podujatím sa zahajuje sezóna sprístupňovania veže  dobrovoľníkmi počas víkendov. Tá bola cez zimu uzavretá.  V lete po zriadení tábora dobrovoľníkov, bude veža prístupná každý deň Unity ftp download. „Keďže to, či je veža otvorená alebo nie závisí od dostupnosti našich dobrovoľníkov a počasia, je vhodné vždy pred odchodom na výlet na Katarínku navštíviť   web stránku www.katarinka.sk, kde je vždy tesne pred víkendom najaktuálnejšia informácia o sprístupnení veže  v pravej časti stránky,“ upozorňujú Katarínkovci 쿼티 키보드 다운로드. Vstup samotný je možný len so sprievodcom, má svoje pravidlá a podlieha obmedzeniam, o ktorých je vhodné sa oboznámiť predom. Viac o veži a pravidlách nájdete na https://www.katarinka.sk/klastor-katarinka/veza/ 뷰티풀 마인드 영화 다운로드.

-red- Zdroj a foto: www.katarinka.sk

REKLAMA