Úvod Kultúra Na Grape prídu alt-J, Kodaline, Nick Murphy fka Chet Faker, Oh Wonder...

Na Grape prídu alt-J, Kodaline, Nick Murphy fka Chet Faker, Oh Wonder i Wilkinson

REKLAMA

Grape festival predstavil prvú desiatku zahraničných interpretov, ktorí sa predstavia 10. – 11. augusta na piešťanskom letisku. „Tento rok bolo opäť veľmi ťažké priniesť na Slovensko čo najzaujímavejšie mená, vždy k tomu treba aj veľa šťastia windows vista. Keď si ale ten doterajší zoznam interpretov zhrnieme, tak môžeme byť, myslím, spokojní,“ hovorí za organizátorov Ján Trstenský.


Medzi najväčšie mená, ktoré kedy na Grape festivale vystúpili bude určite patriť britská alternatívna skupina alt-J Download Angry Angry. „My sme túto kapelu chceli už minulý rok, ale nepodarilo sa nám to. Teraz nás ich agent oslovil už v októbri a aj keď sme najskôr trošku zaváhali, keďže tu skupina v lete vystúpila, nakoniec sme sa dohodli Naruto v Bleach 3.3 Download. Veríme, že ich návrat potešil veľa fanúšikov a aj tých, ktorí ich nemohli v minulom roku vidieť,“ pokračuje Ján Trstenský.
Medzi ďalšie „veľké“ mená patria írske pop rockové hviezdy Kodaline alebo elektromág Nick Murphy, donedávna známy pod menom Chet Faker, ktorý v auguste odohrá svoj prvý letný európsky koncert práve v Piešťanoch 램프의 요정 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza 2021

Drum and bassovú scénu bude zastupovať producent Wilkinson, ktorý sa vracia do Piešťan tento raz aj s kapelou a v sobotnom programe ho doplní holandská trojica Noisia so svojim setom java 8 version.
Aktuálne mená svetovej hudobnej scény budú zastupovať britskí Oh Wonder a gitarovka Wolf Alice. Exotiku na piešťanské letisko prinesie iránska speváčka žijúca v Holandsku Sevdaliza 주짓수 다운로드.
V piatok organizátori ešte s úsmevom doplnili, že pre staršie ročníky priniesli aj legendárnych Lamb a surfistu v dôchodku Seasicka Steva, ktorý sa po štyroch rokoch opäť vracia na Slovensko predviesť svoju strhujúcu rokenrolovú show klot golden microphone.
Ďalšia desiatka zahraničných kapiel bude zverejnená v priebehu marca.

alt-J

Kodaline

Nick Murphy fka Chet Faker

Wilkinson live

Noisia DJ Set

Oh Wonder

Wolf Alice

Sevdaliza

Lamb

Seasick Steve

Viac info na www.grapefestival.sk
TS

REKLAMA