Úvod Kultúra Na festivale Červeník zaspieva okrem Pussycat a Zuzany Smatanovej aj legenda Beáta Dubasová

Na festivale Červeník zaspieva okrem Pussycat a Zuzany Smatanovej aj legenda Beáta Dubasová

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Nefalšovaný ženský rock a pop – na festivale Červeník si návštevníci užijú návrat skupiny Pussycat a aj najväčšie hity populárnej Beáty Dubasovej 웹캠 드라이버 다운로드. Najskôr si budú môcť zaspievať slávny holandský hit „Mississippi“, a potom Beátine „Dievča z reklamy“, „Šumienky“ či „Sme také, aké sme“ I love you again. Rodinný festival Červeník ponúkne zábavu pre všetky vekové kategórie. Rockové babičky Pussycat a divu Beátu Dubasovú doplní aj mladá speváčka a skladateľka Zuzana Smatanová 카3 한글자막 다운로드. Okrem skvelých hudobníčok vystúpia aj Horkýže Slíže, Gladiator, HEX, Chinaski či Družina. 

B <a class=hand pump. Dubasová_Peter Frolo 2_resize" width="533" height="800" srcset="https://www.pnky.sk/wp-content/uploads/2016/05/B.-Dubasová_Peter-Frolo-2_resize.jpg 533w, https://www.pnky.sk/wp-content/uploads/2016/05/B.-Dubasová_Peter-Frolo-2_resize-200x300.jpg 200w" sizes="(max-width: 533px) 100vw, 533px" />

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

51 nx 9.0 다운로드. ročník Červeníckych slávností spevu a hudby tak okorení ženský rock a pop. Návrat na pódiá hlásia slávne Holanďanky Pussycat, pridá sa k nim mladá Zuzana Smatanová a aj legenda Beáta Dubasová Dungrid free download.

„V Červeníku som už spievala a atmosféra bola výborná. Rôzne vekové kategórie a skvelé rodinné publikum, ktoré mám najradšej. Dobre sme sa zabavili aj sme si spoločne zaspievali Park Jae-bum my last download. Zoskupenie ľudí a priateľov, ktorí tam prídu, dokáže v Červeníku vytvoriť vynikajúcu atmosféru a potom je tam spievať veľká radosť. Okrem toho Červeník je výborne organizačne aj technicky pripravený, čo nie je všade pravidlom kess. Mám rada, ak publikum nie je príliš ďaleko od pódia, lebo potrebujem ľuďom vidieť do tváre a sledovať ich reakcie. Považujem to za dosť dôležité pri vytváraní spoločného kontaktu 맑은고딕 regular 다운로드. Často aj zídem z pódia medzi nich,“ chváli organizátorov Beáta Dubasová.

B <a class=eavesdropping rights dubbed. Dubasová_Peter Frolo 1_resize" width="533" height="800" srcset="https://www.pnky.sk/wp-content/uploads/2016/05/B.-Dubasová_Peter-Frolo-1_resize.jpg 533w, https://www.pnky.sk/wp-content/uploads/2016/05/B.-Dubasová_Peter-Frolo-1_resize-200x300.jpg 200w" sizes="(max-width: 533px) 100vw, 533px" />Pussycat 2_resizeRockové babičky Pussycat obšťastnia publikum napríklad aj slávnym hitom „Mississippi“. Fanúšikovia si potom spolu s Beátou Dubasovou budú môcť zaspievať jej najslávnejšie skladby.

„Podujatia pod holým nebom sú predovšetkým o zábave. Je to obdobie dovoleniek a prázdnin, ľudia chcú vypnúť a tešiť sa z leta, hudby, priateľov, vypočuť si pesničky, ktoré roky poznajú a vedia si ich aj zaspievať. Zahráme teda to, čo všetci odo mňa očakávajú. Nebudú chýbať hity ako „Za dverami mojej izby“, „Sme také aké sme“, „Dievča z reklamy“, „Šumienky“, „Účesy“, „Vráť mi tie hviezdy“ a ďalšie. Veľmi si vážim, že aj po 30-tich rokoch kariéry je o mňa stále záujem a pozývajú ma na rôzne vystúpenia, koncerty, plesy,“ dodáva Beáta Dubasová.

Rodinný festival Červeník však má v zálohe ešte ďalšiu legendu, tentoraz medzinárodnú. Okrem toho ako rodinný festival chce priniesť hudbu pre všetky generácie.

„Som veľmi rád, že zo ženských interpretiek sa nám podarilo získať to najlepšie z najlepšieho. Pussycat potešia najmä pamätníkov, Beáta Dubasová stále oslovuje všetky vekové kategórie, rovnako ako o generáciu mladšia Zuzka Smatanová. Verím, že to opäť návštevníci ocenia,“ uzatvára organizátor Dušan Drobný z Agentúry Topfest.

Martin Magál 2

51. Červenícke slávnosti spevu a tanca budú v malej západoslovenskej obci v okrese Hlohovec 5. a 6. augusta. Okrem spomenutých dám vystúpia kapely Horkýže Slíže, Gladiator, HEX, Chinaski, Družina, Heľenine oči, Bystrík Band a Martin Harich. Program okorení koncertné uvedenie hudby z pôvodného slovenského muzikálu „Cyrano z predmestia“.

Smatanová 1Martin Magál 3Martin Magál 1

-Zdroj: TS PROPAGANDA HOUSE/Foto: Peter Frolo(Beáta Dubasová), Martin Magál(Červeník)-

REKLAMA