Úvod Koktail Akcia PKP pokračuje, do brigády sa môžete zapojiť už v sobotu

Akcia PKP pokračuje, do brigády sa môžete zapojiť už v sobotu

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Akcia PKP, týkajúca sa obnovy Prírodného kina v Piešťanoch, opäť pokračuje, pomôcť môžete už v túto sobotu 21. mája. Počas zimných mesiacov až do začiatku jari dobrovoľníci ohobľovali  na píle v Moravanoch nad Váhom 600 dosiek, z ktorých budú nové lavice Papago voice download. Areál kina je zatvorený od roku 2008, odkedy postupne chátral a toto krásne miesto neslúžilo svojmu účelu. Aktivisti na čele s Michalom Fialom začali priestor v spolupráci so Službami mesta Piešťany a Mestským kultúrnym strediskom približne pred rokom obnovovať a brigád sa odvtedy zúčastnila viac ako stovka obyvateľov mesta 유튜브 거울모드 다운로드. Ak chcete svojou trochou pomôcť, určite sa pridajte, brigáda bude prebiehať od 9:00 do 13:00 a po jej skončení je pripravená pre všetkých chutná kapustnica 팡파레 다운로드.

maj brigada PKP

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V sobotu je na pláne hrabanie listov a pokosenej trávy, obkopanie nosníkov na lavičky, natieranie kovových konzol, nakladanie lístia na vlečku traktora a poznášanie konárov 몰디뷰 앱 다운로드.
Časový harmonogram:
9.00 zraz
9.05 školenie BOZP
9.20 rozdelenie úloh
13.30 kapustnica v Žiwli.

Aby organizátori vedeli koľko náradia a kapustnice pripraviť, prihlásiť sa môžete cez správu  na FB Prírodné kino 갓오브 곡괭이 다운로드. Ak máte možnosť priniesť si rukavice, štetec, hrable, motyku, lopatu, kliešťe na konáre, či fúrik, uľahčíte tým organizátorom prácu.

-lt/Foto: archív-

REKLAMA