Úvod Kultúra Lodenica už zverejnila kompletný program, je na ňom až okolo 60 interpretov

Lodenica už zverejnila kompletný program, je na ňom až okolo 60 interpretov

REKLAMA

Festival Lodenica už o týždeň otvorí brány prvým návštevníkom, pre ktorých vystúpi počas štyroch dní až okolo šesť desiatok interpretov a pripravené sú i tradičné sprievodné akcie. Prvým účinkujúcim bude vo štvrtok 25. augusta o 17-tej na hlavnej scéne piešťanská kapela Neznámi, dni plné hudby uzavrie v nedeľu bluegrassová kapela z Plzne – COP. Medzitým sa môžu návštevníci tešiť na množstvo známych mien, nielen z country či folku, objavia sa tu i hviezdy ako Desmod,  IMT Smile, škótska formácia Middle of the Road, Nedvědovci, Čechomor, Kamelot a avizovaný Emir Kusturica and the NSO. Okrem hlavného pódia bohatý program ponúkne pesničkárska Lodenička scéna a Komorný stan, ktorý chystá i kreatívne textárske dielne.

Soltec Job

 

 

Program  LODENICA 2016

LODENICA scéna :

Štvrtok 25.8.

17.00 – NEZNÁMI

18.00 – NOVÝ ROWNÁK

19.00 – DEVÍTKA

20.00 – MALINA BROTHERS

21.00 – Pavel ŽALMAN LOHONKA 70

22.20 – Koncert pre JOHNA DOPYERU

23.40 – DESMOD

01.00 – GRAJCIAR – country bál

Piatok 26.8.

14.00 – VŠICHNI SVATÍ

15.20 – PLOŠTIN PUNK

16.40 – SPIRITUAL KVINTET

18.20 – JAN NEDVĚD

19.40 – MIDDLE OF THE ROAD

20.55 – IMT SMILE

22.45 – ČECHOMOR

00.20 – OTAVA YO

Sobota 27.8.

14.00 – PACIPACIFIK

15.00 – BUKASOVÝ MASÍV

16.10 – DRUŽINA

17.20 – ALLAN MIKUŠEK

18.30 – František NEDVĚD a TIEBREAK

20.10 – Emir KUSTURICA and the NSO

22.20 – KAMELOT

23.40 – COP

LODENIČKA scéna:

Piatok 26.8.

10.00 – Harves3

11.00 – Julián Socha

12.00 – The Buttons

13.00 – Svatá Voda

Sobota 27.8.

9.00 – Alabama

10.00 – Arcus

11.00 – Pengagi

12.00 – Peter Janků

13.00 – Lucia Briestenská a Peter Luha

Komorný stan:

Štvrtok 25.8.

18.00 – Lýdia Novotná

18.55 – Červený bicykel

19.45 – Ado Juráček

20.35 – Pohoda

21.30 – Divozel

22.25 – Slávek Janoušek a Luboš Vondrák

23.30 – Lekra

Piatok 26.8.

11.00 – Textárska dielňa – Peter KEFO Šrank

14.00 – Horana a syn

14.50 – Voľné združenie jamu

15.40 – Textárska dielňa recitál

16.35 – Miňo Antol

17.25 – Julian Socha /UK/

18.15 – Svata Voda

19.10 – Mysami

20.05 – Žamboši

21.05 – Soňa Horňáková

22.00 – Archívny chlapec

22.55 – Šany

23.55 – Nevermore & Kosmonaut

00.55 – Edo Klena & Klenoty

Sobota 27.8.

14.00 – Veronika Garajová

14.50 – Zatúlaní

15.45 – Jana Máčovská

16.35 – Juraj Maxián

17.25 – SHZ Nany

18.25 – Monty & Nekapela

19.20 – Míša Leicht

20.15 – Peter Janků a Pridaná hodnota

21.15 – Rolničky

22.05 – Janais

23.00 – DeArt

SPRIEVODNÉ AKCIE

LODENIČKA scéna:

Farma Humanita – westernové scénky, indianské teepee a mini zoo Berta Betáka

Jazda na koni

Škola country tancov – Mária a Katarína Kováčikové

ŠPORTOVÉ AKCIE:

plážový volejbal – turnaj

KRÁĽOVSTVO SLŇAVA

kráľovské mestečko LODENICA

detské atrakcie / nafukovadlá, maľovanie na tvár, zapletanie vrkočov, kreslenie a tvorivé súťaže /

-inf-, Zdroj: www. lodenica.sk, ilustr. foto: E. Kusturica – René Miko, organizátori, archív PNky, T. Niščák

REKLAMA