Úvod Aktuality Policajti neverili vlastným očiam, v rovnakom aute pristihli až dvoch opitých vodičov

Policajti neverili vlastným očiam, v rovnakom aute pristihli až dvoch opitých vodičov

REKLAMA
Esesko

Policajná hliadka obvodného oddelenia zastavila v pondelok 15. augusta okolo 15:00 na križovatke v obci Cífer –Pác v okrese Trnava osobné auto Peugeot 306 fastboot 다운로드. 18-ročný vodič srbskej národnosti predložil potrebné doklady a podrobil sa aj dychovej skúške na alkohol. Prístroj mu nameral 0,75 miligramu alkoholu, čo je v prepočte 1,56 promile, pričom hladina alkoholu u neho neskôr ešte stúpla na 1,65 promile 구글 크롬 설치파일 다운로드. Vodiča pod vplyvom alkoholu polícia zadržala a umiestnila do cely policajného zaistenia. Následne bol v takzvanom superrýchlom konaní obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 고속도로 표지판 다운로드.

O necelé tri hodiny dostala polícia oznámenie, že po obci Pác jazdí vodič pod vplyvom alkoholu. Hliadka pohotovostnej motorizovanej jednotky zastavila to isté auto, no tentoraz s iným vodičom legal copper code. Jemu policajti namerali 0,69 mg alkoholu, čo je 1,44 promile. 31-ročný muž z Cífera bol taktiež políciou obvinený z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky 팔라 독 버그 판 apk 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rámci Trnavského kraja odhalili policajti v priebehu uplynulého mesiaca 103 vodičov motorových vozidiel pod vplyvom alkoholu, pričom 48 „nafúkalo“ do 0,48 miligramov a 55 nad túto hranicu, tí sa dopustili trestného činu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky Elvis Quick.

Bezkonkurenčnou kuriozitou však bol vodič, ktorého zastavili skalickí dopravní policajti v nedeľu 14. augusta o 5:45 počas policajnej akcie zameranej na kontrolu dodržiavania zákazu požívania alkoholu vodičmi 2018 최신가요 다운로드. Vodič viedol auto bez evidenčných čísiel, s rozbitým čelným sklom, na prednej kapote bol pripevnený hrdzavý disk z kolesa (na fotke). Auto viedol 22-ročný vodič z Unína, ktorý vôbec nie je držiteľom vodičského oprávnenia a vrchol všetkého bolo, že dychovou skúškou mu policajti namerali 0,96 miligramu alkoholu, čo sú 2,00 promile Download the Adidas logo. V superrýchlom konaní bol mladíkovi súdom uložený trest odňatia slobody na 2 roky s podmienečným odkladom na 1 rok a zákaz viesť motorové vozidlá po dobu 2 rokov Download arcgis.

-lt/Zdroj a foto: Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave-

REKLAMA