Connect with us

Kultúra

Latino, swing džez, rock alebo R´n B? Nech sa páči…

Published

on

Reklama
Reklama

Rôzne hudobné štýly, formácie naživo či s technikou, ponúka augustový program v Kursalone!  Vo štvrtok 9. augusta bude od 19,30 h mixovať horúce latino hity DJ Shuro na tanečnej HOT LATINO DANCE PARTY na terase. Ak sa všetko podarí, zapálení tanečníci si budú môcť vyskúšať aj mini latino školu…

Koncert s legendami slovenskej džezovej scény VLADO VIZÁR QUINTET & JANA GAVAČOVÁ pripravil International jazz Piešťany, n.o. na piatok 10.8. o 20,00 h opäť na terase Kursalonu.

Na svoje si príde aj najmladšia generácia – divadielko EMULIENKA o neposlušnej dievčinke v organizácii Mestskej knižnice a Kursalonu, s.r.o sa bude konať túto nedeľu (12.8.) o 10,00 h.

[singlepic id=15809 w=320 h=240 float=left]Pre skôr narodených je zasa určený nedeľný Tanečný večer so skupinou EMI, ktorý začína 12.8. o 19.30 h na terase. Po zotmení o deviatej v nedeľu večer čaká na návštevníkov aj zaujímavá atrakcia – aktivisti z o.z. Pro Civitate chystajú prvé premietanie historických fotografií Piešťan na stenu Kursalonu v rámci projektu Historická ulička, ktorá je vytvorená fotiek z prelomu 19. a 20. storočia pred bývalým hotelom Slovan.

Reklama

Ďalší týždeň bude rovnako nabitý hudbou a máme i novinky! Jam Session začne ako obvykle v pondelok (13.8. o 20,00 h) na terase, na novinku HITS OF 80´S v produkcii Music Lux-u si budete môcť zatancovať v stredu 15. augusta od 19,00 h.

Ďalšou novinkou oproti pôvodnému programu (OLDIES) bude štvrtková R´n B PARTY – 16.8. o 20,00 h na terase Kursalonu. Ponúkne [singlepic id=11977 w=320 h=240 float=left] hviezdnu zostavu muzikantov – účinkujúcich v programoch SuperStar a Hlas ČS: Robo Papp – spev, Michal Bugala – gitara, Juraj Gregorík – basová gitara, Tomáš Gajlík – klávesy, Gabriel Vohlárik – bicie. Vstupné 2 €. Rezervácie miest na toto výnimočné podujatie v Piešťanoch prijímame v Kursalone alebo na tel. č. 0908 708 320 – len SMS!

Jazzové leto, ktorého cieľom je okrem iného ukázať krásu tohto hudobného žánru širšej verejnosti, pokračuje v piatok 17. augusta o 20,00 h koncertom ďalších známych mien – BORIS ČELLÁR TRIO vystúpi v zložení: Boris Čellár – gitara, spev, Juraj Griglák – bass, Gabo Jonáš – klávesy.

Okrem koncertov si už od dnes (streda 8.8.) môžete pozrieť vo Frapperii aj výstavu čiernobielych fotografií džezového kontrabasistu Róberta Ragana, člena formácií Nothing But swing a Pacora Trio (ktoré mimochodom zabávalo návštevníkov LOH 2012 v Londýne). NOTHING BUT SWING vystúpi v Kursalone na terase 24. augusta.

Počas hudobných večerov ponúkame výborné grilované mäsko alebo zeleninu! Čapujeme Plzeň, Gambrinus a Šariš a zo širokej ponuky vín odporúčame napríklad talianske Castello di Gabbiano.

Tešíme sa na Vás!

Autor: ad Ilustračné foto: T. Hudcovič

Populárne články