Úvod Kultúra Lakomec Polívka bavil divákov takmer tri hodiny

Lakomec Polívka bavil divákov takmer tri hodiny

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Ďalšie vypredané predstavenie zaznamenal česko-slovenský festival Piešťanské rendezvous. V piatok 19. októbra prilákalo takmer trojhodinovým maratónom do hľadiska Domu umenia stovky divákov Mestské divadlo Brno a Bolek Polívka hrou J 심즈3 오리지널 다운로드. B. Molièra Lakomec.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Bolek Polívka stvárňuje v hre postavu Harpagona 킹오브 99 다운로드. Po Židovi Shylockovi a kráľovi Learovi je to jeho tretia ikonická dramatická postava, ktorú stvárnil s Mestským divadlom Brno.  Mimoriadna fraška a stále jedna z najlepších komédií sveta má tento rok 350 rokov wind or a little wedge. Napriek dátumu jej vzniku je stále aktuálna, o čom svedčili reakcie divákov. Predstavenie si užívali aj samotní herci, ktorí taktiež sebe vyčarúvali úsmevy na tvári hp laptop touchpad driver.

Molièrove dielo v réžii Stanislava Mošupredvádza, čo všetko môže privodiť chorobná posadnutosť peniazmi či náruživá závislosť na mamone Download the android image. Veľký majster komických charakterov podáva farbistý obraz nekonečných spôsobov manipulácie, klamu a pretvárky v najintímnejšom prostredí rodiny 크롬 영화 다운로드. Keď ide o peniaze, neplatia žiadne pravidlá slušnosti či úcty detí k rodičom a rodičov k deťom.

Piešťanské rendezvous pokračuje v stredu 24 윈도우 10 인터넷 익스플로러 다운로드. októbra koncertom BKK trio spolu s Petrom Lipom, ktorí odohrajú v tomto roku len štyri koncerty. BKK trio tvoria Marcel Buntaj – bicie, Matej Benko – klavír a Martin Gašpar – basgitara Fallout 4. Spev Petera Lipu doplní uznávaný český saxafonista Michal Žáček. Viac o nasledujúcich podujatiach česko-slovenského festivalu sa dočítate tu spring bulletin board.

-th- Foto: Tomáš Hudcovič

REKLAMA