Úvod Aktuality Primátorskí kandidáti po prvý raz naživo

Primátorskí kandidáti po prvý raz naživo

REKLAMA

V Piešťanoch kandiduje na post primátora mesta deväť kandidátov. Niektorí sa doposiaľ prezentovali viac, iní menej. Vrámci aktuálnej kampane sa po prvý raz kandidáti predstavia naživo v spoločnej diskusii v utorok 23 Download Android flash player. októbra o 15:05 h na stanici Rádio Regina Západ.

Rádio Regina Západ vysielajúce z Veľkej Javoriny na frekvencii 100,7 MHz plánuje priniesť poslucháčom dôležité informácie k Voľbám do orgánov samosprávy obcí 2018, ktoré sa uskutočnia v sobotu 10 아파치 index html 다운로드. novembra 2018. Klub komunálnej politiky, v ktorom bude informovať  o originálnych kompetenciách samospráv a kompetenciách prenesených zo štátnej správy na samosprávu bude vysielať vždy v stredu od 10:05 – 11:00 h one hand clapping.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany

Diskusie kandidátov na primátora veľkých miest odštartujú v pondelok 22. októbra potenciálni budúci prví muži Topoľčian. Piešťany sú na rade hneď v utorok 23 Hearthstone background download. októbra, kedy si budete môcť vypočuť názory piešťanských kandidátov na problémy v meste ako aj plány na ich odstránenie. Pozvaní boli všetci záujemcovia o post hlavy mesta 음성파일 다운로드. Kto reálne prisľúbil účasť, zatiaľ rádio nezverejnilo.

-th-

REKLAMA