Úvod Kultúra Kúsok Liverpoolu prinesú na Grape festival The Wombats

Kúsok Liverpoolu prinesú na Grape festival The Wombats

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťanský Grape festival, ktorý sa uskutoční 12.-13. augusta na miestnom letisku, predstavuje ďalšieho zahraničného hosťa 나비스웍스 다운로드. Je ním britská indie-popová kapela The Wombats.

[singlepic id=9596 w=320 h=240 float=left]Trojica mladíkov, Matthew Murphy (spev, gitara, klávesy), Dan Haggis (bicie) a Tord Øverland-Knudsen (basa), ktorá sa zoznámila počas svojich študentských čias na vysokej škole v Liverpoole, je predstaviteľom typickej britskej gitarovej scény Final Cut Pro for free. Majú na svojom konte dva štúdiové albumy , prvý z nich Girls, Boys and Marsupials vyšiel v roku 2006 iba v Japonsku, Európa si musela počkať na rok 2007 a album s názvom A Guide To Love, Loss And Desperation 갱비스트 무료 다운로드. Z európskeho debutu sa ujali hneď tri veľké hity Lets Dance To Joy Division, Kill The Director a Moving To New York a vďaka nim dosiahol album 11 EuroTruck Korea Map. priečku v britského rebríčka. Nasledovalo hranie na festivaloch po celom svete a zopár skladieb sa ešte objavilo v roku 2008 na Ep vydanom iba v USA 맥os 모하비 다운로드. V roku 2010 sa The Wombats vrátili do [singlepic id=9598 w=320 h=240 float=right]nahrávacích štúdii a vypustili zo svojej kuchyne úspešný singel Tokyo (Vampires & Wolves), ktorý predznamenáva vydanie nového radového albumu This Modern Glitch avizovaného na apríl 2011 von Mark. V  januári tohto roku ešte stíhajú dať na trh aj štvorskladbové Ep s ďalším singlom Jump Into The Fog. Kapela je známa svojimi živelnými vystúpeniami, na Slovensku sa predstaví po prvýkrát a my sa už teraz môžeme tešiť na nadýchnutie sa pravej liverpoolskej atmosféry na piešťanskom letisku 중학생 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=zrBYrZsp8tY[/youtube]

Doteraz potvrdení účinkujúci: The Qemists (uk), N.O.H.A 사파리에서 유튜브 동영상 다운로드. (de, es, usa, cz), Beatsteaks (de), Puding Pani Elvisovej (sk), Billy Barman (sk), United Flavour (cz), Midi Lidi (cz), VetropIach (sk), Longital (sk), DVA (cz), Kazety (cz), Sunflower Caravan (cz), Luno (cz), Like You Hysteric (cz), B-Complex (sk), L Plus (sk), Sonicates (sk)

Autor: Ján Trstenský/Grape Agency

[nggallery id=464]

REKLAMA