Úvod Kultúra Komunita Punkstream chystá Malé letné Japonské večery, prvý bude už zajtra

Komunita Punkstream chystá Malé letné Japonské večery, prvý bude už zajtra

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Počas tohto leta sa nebude nudiť žiaden fanúšik Japonskej kultúry. Komunita Punkstream totiž organizuje malé japonské večery, ktoré budú plné Anime, prednášok, diskusií, kvízov, hier a kreslenia, pričom nebude chýbať ani karaoke či AMVs 윈도우 10 자바 다운로드. Večery sa budú konať každú druhú stredu od 17:00 v komunitnom centre ŽiWell v Piešťanoch. Oficiálny koniec jednotlivých večerov je približne 20:30 화웨이 다운로드.

13552688_1138934242793708_1814873895_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Počas večerov sa bude postupne premietať hlavné anime, a to DeathNote, ktoré fanúšikovia prostredníctvom ankety vybrali Windows 7 in English. Okrem toho sa vždy budú púšťať aj rôzne najlepšie scény z iných Anime, krátke japonské filmy, či nejaké zaujímavosti o Japonsku, či ich kultúre a umelcoch 트와이스 시그널 뮤비 다운로드. O prednášky sa postarajú rôzny cosplayeri, ktorí nám povedia svoj vlastný príbeh, ukážu čo to cosplay vlastne je a dajú aj pár rád, ako sa takým cosplayerom stať 로보토미 코퍼레이션 데모 다운로드. Ešte pred samotnými prednáškami a premietaním budú vytvorené rôzne „krúžky“ kreslenia, diskusií, či hrania kartových hier (Yu-Gi-Oh a MTG), kde sa zúčastnení navzájom spoznajú, zahrajú sa, či môžu niečo nakresliť alebo vytvoriť pekné Origami Download acronis backup.

Dátumy večerov sú: 29. 06., 06. 07., 20. 07., 03. 08., 17. 08., 31. 08.

Program 29. júna:
**Od 17:00 budú prichystané rôzne „krúžky“, kde si budete môcť kresliť, zahrať karty (Yu-Gi-Oh a MTG) a podiskutovať Download adventure games. Budú sa prehrávať AMVs a pre tých odvážnych, bude pripravené aj karaoke.
*V „krúžku“ s kreslením si budete môcť vytvoriť aj jednoduchého Origami vtáčika Steam download again.
**Od 18:00 predstavíme Punkstream a oboznámime s prednášajúci mi cosplayermi, ktorí počas jednotlivých večerov sa nám predstavia.
**Od 18:15 začneme premietať krátky japonský film Hoshi-no-koe (CZ titulky)
**Od 18:40 premietneme trailer k jednému japonskému filmu a pozrieme si najlepšie ženské bojové scény v Anime za posledné roky 3dp chip net 다운로드.
***Od 19:00 začneme s premietaním hlavného anime, a to DeathNote (epizódy: 1-4, CZ)
**20:30 koniec oficiálneho programu (možno bude krátke pokračovanie AMVs a karaoke)

Bližšie informácie a konkrétny program nájdete už na samotnej udalosti na facebook-u:
Malé letné Japonské večery (Anime, prednášky..) 신촌좀비만화 다운로드. Viac informácií nájdete na stránke udalosti.

-Rastislav Gablovič, komunita Punkstream-

REKLAMA