Úvod Kultúra Kapela Fuera Fondo poteší fanúšikov novým videoklipom

Kapela Fuera Fondo poteší fanúšikov novým videoklipom

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kapela Fuera Fondo, ktorá vo svojom jadre spája talentovaných hudobníkov z Piešťan, Brunoviec či Nového Mesta nad Váhom odštartovala rok, ako sa patrí 초청장 서식 다운로드. Okrem novinky v podobe „gitarovejšej“ skladby Mier s tebou, prichádzajú tiež s novým videoklipom k nej. Klip vznikol pod taktovkou talentovaného českého videomakera, Patrika Soldána 종말의 세라프 자막 다운로드. Skladba bola nahratá v štúdiu LVGNC u Mareka Rakovického a finálny mastering sa spracovával v americkom Nashville. Natáčalo sa striedavo v Prostějovskom divadle, kde mala kapela k dispozícii profesionálne technické vybavenie, exteriérové zábery sú z centra Brna 가십걸 시즌1 다운로드. Mladík vo videu je vietnamský streetdancer, Nguyễn Trịnh Quang Hiệp, ktorý pôsobí v Čechách aj pod menom Milda.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Fanúšikov možno prekvapí, že dynamickí muzikanti oproti predošlým skladbám hudobne troška pritvrdili 괌 지도 다운로드. Text piesne tentokrát nesie so sebou posolstvo o odpúšťaní. Fuera Fondo je slovenská kapela, ktorá vznikla v roku 2006 a má za sebou vystúpenia na Slovensku, Česku a aj v Poľsku. Aktuálne zostavu tvoria ôsmi členovia Tomáš Majerník (spev/klávesy), Boris “Borisjevič“ Majerník (trubka/vokály), Jozef “Dodis“ Sitár (bicie), Daniela Zelková (saxofón), Jakub Šelepák (basa), Lukáš “Buldo“ Bulík (gitara/ vokály), Igor Kuzma (trombón) a Daniel “Shino“ Šintál (saxofón) 신나는 힙합 다운로드.

Mier-s-Tebou-mix-05.mp3.mp3_synced.00_01_13_22.Still009

Táto formácia má na svojom konte dva albumy, prvý vznikol v roku 2010 s názvom “Kráčajúc svetom“, druhý v roku 2014 s názvom “ Žúrový kráľ “ plus niekoľko zaujímavých hudobných spoluprác (napr for you. so slovenskou skupinou SKA2tonics, speváčkou Sisou Fehérovou, reggae priekopníkmi Medial Banana alebo najčerstvejšia so slovenským spevákom a producentom Marekom Rakovickým z Lavagance) vst 다운로드.

Mier-s-Tebou-mix-05.mp3.mp3_synced.00_01_10_15.Still008Skupina Fuera Fondo hrá hudbu, ktorá je ovplyvnená viacerými žánrami ako punk-rock, ska, reggae, pop, no možno v nej započuť aj vplyvy balkan music. „Snažíme sa nerobiť hudbu jednotvárne a striktne sa držať jedného štýlu, máme radi, keď je naše publikum rôznorodé.“ Fuera Fondo sa vyznačuje veľmi veselou a živelnou šou a komunikáciou s publikom 50가지 그림자. V marci 2016 kapela vydáva už spomínaný singel s videoklipom Mier s tebou. Tento rok bude oslavovať aj 10 rokov svojej existencie.

-TS-

REKLAMA