Úvod Kultúra Festival Vrbovské Vetry 2020 sa uskutoční v pôvodnom termíne

Festival Vrbovské Vetry 2020 sa uskutoční v pôvodnom termíne

REKLAMA
GM Dental Zubar

14. ročník festivalu Vrbovské Vetry sa po aktuálnom uvoľnení opatrení predsa len uskutoční v pôvodnom termíne – 4. júla a bude tak prvým letným festivalom na Slovensku po kríze vyvolanej pandémiou koronavírusu 101 Dalmatian downloads.

Program otvorí o 13:14 otec festivalu Braňo Jobus so svojim sólovým projektom Abusus, ktorý pokrstí aj svoju knižnú novinku „Ako Štefan Drco vyhral kopu hnoja“ If you really love mp3 downloads.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba

Následne bude pódium patriť blues-rocku v podaní ZVA 12-28 Band, ktorí práve oslavujú 30 rokov svojej existencie 크롬 캐스트 다운로드.

Po slávnostnom otvorení a zatvorení festivalu prídu na rad domáci Vrbovskí Víťazi, ktorí zároveň pokrstia nový štúdiový album G 20, súčasťou ktorého bude aj kartová hra Precceda 앱 인벤터 다운로드.

Skvelí Funny Fellows oživia festival swingom a old time music z 20-tych rokov minulého storočia, ktorú vystrieda hardcore a punk v podaní kapely Bijou Terrier 웨이보 동영상 다운로드.

Záver programu bude patriť festivalovým klasikám ako Para, Chiki liki tu-a, či Karpatské Chrbáty a ako každý rok, majú organizátori pripravené aj tajné prekvapenie.

Samozrejmosťou budú aj  tradične vtipné „športové“ disciplíny ako Strelecké preteky z poplašnej pištole, Dostihy na húpacích konoch „Velká Vrbovská“, Plastová megalukostrelba, či automobilové preteky Formula Nula ako aj mimoriadne obľúbený Džukebox live, ktorý bude svojou hudobnou produkciou vypĺnať prestávky medzi kapelami.

V nedeľu ráno pre tých, ktorí ostanú na festivale spať, bude pripravená klasická Upratéka a Výprava do stredu sveta a vesmíru.

Podľa súčasných opatrení sa bude môcť mini verzie festivalu zúčastniť okrem pána Preccedu iba 999 divákov, pre ktorých bude okrem samotného rozľahlého areálu asfaltovej plochy k dispozícii aj veľká tribúna a celá trávnatá plocha štadiónu, takže dodržať bezpečné rozostupy nebude žiadny problém. Z dôvodu obmedzenej kapacity sa tento rok bohužiaľ nemôžu vydávať žiadne voľné vstupy a každý návštevník, vrátane detí musí mať klasickú vstupenku, aby sa dodržal maximálny povolený počet účastníkov

Ďalšou podstatnou zmenou bude zásadná reorganizácia cateringových služieb. Je zrušená festivalová mena Vrbovský Vrb a platiť sa bude možné klasickým spôsobom pri jednotlivých stánkoch, čím sa zabráni tvoreniu zbytočných radov. Úplne nová bude ponuka klasicky varených pív z dielne skvelého slovenského pivovaru Urpiner, vrátane širokej škály čapovaných pivných špeciálov ako aj nealko piva, či radleru.

Zdroj: Tlačová správa – Vrbovské vetry

REKLAMA