Úvod Kultúra Víkend na Hrade Beckov bude pestrý

Víkend na Hrade Beckov bude pestrý

REKLAMA
GM Dental Zubar

S uvoľňovaním opatrení prináša Hrad Beckov svojim návštevníkom ďalšie novinky.

Počas najbližšieho víkendu (6 stone feast music. a 7. júna) sa môžu tešiť na hradné hospodárstvo. Okrem rôznych druhov zvierat a jazdy na poníkovi pripravili aj kováčsku dielňu a prezentáciu ďalších remesiel – hrnčiarstvo, včelárstvo, výroba z cínu, šperkárstvo, sviečkárstvo sap 엑셀 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl

Lákadlom je tiež slávny drak Blundus, ktorý stráži hradnú studňu. Na dolnom hrade potešia chuťové poháriky detičiek napríklad skvelé oriešky v karameli 파이널판타지3 다운로드. Rodičia môžu ochutnať netradičné ovocné vína u Ovocinára zo Skalice.

Pripravená je aj výstava s názvom Erbovné beštie, kde návštevníci stretnú s Blundusovým dračím kamarátom, kentaurom, baziliškom, ale aj s morskou pannou alebo bájnym okrídleným koňom Pegasom

Tí, ktorí minulý víkend nestihli program s názvom Šašo Becko deťom, nemusia byť sklamaní 사탄의인형 2019 다운로드. Podujatia na Hrade Beckov zopakujú aj 6. a 7. júna. Šašova čarovná truhlica plná sladkých prekvapení je už pripravená a Becko sa s deťmi určite rád podelí o svoj poklad 연애의 맛 6회 다운로드. Budú však musieť splniť niekoľko úloh.

Hrad je pre verejnosť otvorený od 9:00 do 18:00 h. Je však potrebné dodržiavať nariadenia Úradu verejného zdravotníctva SR – mať prekryté horné dýchacie cesty, dodržiavať rozostupy a dezinfikovať si ruky.

Zdroj: Tlačová správa – Hrad Beckov

REKLAMA