Úvod Kultúra Dychfest prichádza do Piešťan, v piatok ním bude žiť centrum mesta

Dychfest prichádza do Piešťan, v piatok ním bude žiť centrum mesta

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Do Piešťan prichádza tento rok ďalšie zaujímavé podujatie. V piatok 29. júna odštartuje v Piešťanoch Dychfest – Medzinárodný festival detských a mládežníckych dychových orchestrov, ktorý organizuje Združenie dychových hudieb Slovenska 점프맵 다운로드. Počas víkendu bude podujatie pokračovať v Partizánskom. V predprázdninové piatočné popoludnie si budete môcť vypočuť koncerty na Kúpeľnom ostrove i v Mestskom parku, medzi ktorými prejde sprievod dychoviek centrom mesta Download baby pastel photos.

Program v Piešťanoch začína v piatok 29.06.  o 14:00 h promenádnym koncertom na
Kúpeľnom ostrove farpoint spread 다운로드. Po ňom, spolu s mažoretkami Akord z Hradišťa budú pochodovať
detské a mládežnícke dychové orchestre v sprievode po trase – Kúpeľný hotel THERMIA PALACE – Kolonádový most – Hudobný pavilón v mestskom parku 닌텐도 마리오카트 다운로드. Predstavia sa Detský dychový orchester HRADIŠTE, Budafoki Fuvosegyle BUDAPEŠŤ, Detský dychový orchester Brezno, Mládežnícky dychový orchester Základnej umeleckej školy UNIČOV, Festivalový orchester Bratislava. Detský dychový orchester Rosička z Bánova pri ZUŠ Tibora Sládkoviča v Šuranoch už bude pripravený na pódiu v Mestskom parku, aby Dychfest 2018 zahájil Mac Civilization.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

V Hudobnom pavilóne postupne zahrajú všetky orchestre a mažoretky Akord v koncertnom programe od 15:00-20:00 h. V prípade nepriaznivého počasia sa bude podujatie konať v Kongresovom centre Slovenských liečebných kúpeľov a.s game booster.

Celý trojdňový Dychfest 2018 z verejných zdrojov podporil fond na podporu umenia, hlavný partner podujatia a SOZA. „Ďakujem spoluorganizátorom – mestám Piešťany a
Partizánske a ďalším partnerom. Návštevníkom želám pekný dychovkový víkend,“ pozýva na podujatie Vladimír Dianiška, predseda Združenia dychových hudieb Slovenska 영화 넬 다운로드.

-red- Ilustr Microsoft Explorer 11. foto: -mp-

REKLAMA