Úvod Novinky ŽiWell menu aj v znamení exotiky

ŽiWell menu aj v znamení exotiky

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

V komunitnom centre ŽiWell si môžete dopriať zdravé a chutné jedlo. Pri tvorbe vegetariánskych jedál, na ktorých si však pochutia nielen vegetariáni, tu kladú veľký dôraz na použitie zdravých a kvalitných surovín Dungrid free download. Jedlo si môžete nechať priviezť domov či na pracovisko. Tento týždeň 25. – 29. júna sa ŽiWell menu ponesie aj v znamení exotiky.

Donáška nášho menu priamo k vám:

 

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

– objednajte si obed do 9:00 pomôžete nám koľko obedov máme navariť Park Jae-bum my last download. Obedy si ale môžete objednať aj skôr alebo napríklad na celý týždeň vopred.
– zvoľte si, o ktoré položky máte záujem podľa čísiel kess. Nepíšte prosím do objednávky názvy jedál! Ak chcete polovičnú porciu, za príslušne číslo napíšte písmeno „p“. Nezabudnite napísať, na ktorý deň si objednávku robíte 맑은고딕 regular 다운로드. Do objednávky napíšte meno, presnú adresu donášky a vaše telefónne číslo.
– vaša objednávka by teda mala vyzerať napr. takto: utorok – 1, 2, 4p, 5p, 7 eavesdropping rights dubbed. Peter Novák, Cintorínska 25, Ostrov, 0942 123 123
– objednávku pošlite na email ziwellpn@gmail.com alebo vo forme sms na tel. č. 0948 169 192 캐피탈리즘 랩 다운로드.
– jedlo zabalené do vratných obalov Vám privezieme medzi 11:30 až 13:00. Za 1ks obalu sa platí záloha 1 €, rátajte s 1-3 obalmi v závislosti od Vašej objednávky 베라크립트 다운로드. Budeme vďační, ak obaly vrátite umyté, aby sme ich mohli znova použiť.
– pri objednávke do 5 € účtujeme za dovoz pre Piešťany, Banku a Kocurice 1 €, pri objednávke nad 5 € je dovoz zdarma someboyd. Ostatné obce 0,1 € za kilometer, minimálne však 1 €.
PR

REKLAMA