Úvod Kultúra Cyklovýlet poodhalí architektonické skvosty

Cyklovýlet poodhalí architektonické skvosty

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Piešťany sa ako jediné mesto na Slovensku zapojili do podujatia s názvom Deň architektúry 2015. V sobotu 3. októbra si záujemcovia budú môcť užiť komentovaný cyklovýlet po architektonických zaujímavostiach v našom meste a poodhaliť umenie vo verejnom priestore previous version of TeamViewer. Vďaka podujatiu sa vám možno vo svojom okolí podarí nájsť niečo krásne a hodnotné, o čom ste doteraz nemali ani tušenia. Stretnutie je naplánované o 14:00 už tradične pred sochou Barlolámača hbase.

Wav-tsXWsCUb8QG4L2I-emRxlTz2MkJTOeM23G14V9c,ZBnwg4nWBq-Y1HHDMvBywexuHQE0n4bboI7akhiePpw

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

 

„Ide o niekedy nenápadné sochy, fontány alebo plastiky, ktoré sú súčasťou fasád 노을 꿈 다운로드. Kedysi ich dobrovoľne financovali investori stavebných projektov, v období socializmu vznikali na základe legislatívnych nariadení a neskôr sa z novo budovaných verejných priestorov takmer vytratili 인스톨 쉴드 다운로드. Piešťany sa môžu pýšiť kvalitnou architektúrou, ale aj umením, ktoré je jej súčasťou. Komentovaný cyklovýlet sa zameria práve na toto umenie,“ napísala v tlačovej správe organizátorka cyklojazdy Eva Rohoňová Tigan download.

huetUBTFrTn3fTnAiiGPas4ThsfK8ZzsruPhXxCPdlo

Piešťany sa tento rok ako jediné mesto na Slovensku pripojili k 47 mestám v Čechách v rámci Dňa architektúry 2015 교육방송 다운로드. Dohromady je plánovaných viac než deväťdesiat prechádzok vedených architektmi, historikmi či teoretikmi architektúry mladej a strednej generácie, vďaka ktorým môžu ľudia spoznať stavebné skvosty vo svojich mestách TimeSpy download.

P8030215w-560x747P8030199w-560x420

-lt/foto: archív, tlačová správa-

REKLAMA