Úvod Kultúra Vesmír sa ocitne o čosi bližšie

Vesmír sa ocitne o čosi bližšie

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Kultúrno spoločenské centrum Fontána bude 13. až 15. októbra hostiť deviaty ročník festivalu Astrofilm. Vesmír sa vďaka podujatiu ocitne o čosi bližšie a okrem pozorovania Slnka a nočnej oblohy si môžu návštevníci užiť aj množstvo projekcií, prednášok, tvorivých dielní a výstav Download the appointment. V programe je zaradený tiež krst knihy Astronomické oko, svoj film Za čiernym Slnkom do ruskej veľkozeme príde predstaviť autor Petr Horálek a v rámci súťaže čaká divákov 16 filmov 아이언맨 3 자막 다운로드. Festival si navyše môžete užiť zdarma. V priestoroch Auparku bude umiestnená výstava Tajomstvo svetla a vody od Daniely Rapavej z Hvezdárne v Rimavskej Sobote hosts 파일 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Petr Horálek je astronóm a cestovateľ pochádzajúci z Pardubíc 3ds max 2015 다운로드. Vo svojom živote absolvoval hneď niekoľko expedícií na piatich kontinentoch do krajín ako Thajsko, Uganda, Čína, Austrália či Rusko. O strastiplnej ceste za úplným zatmením do sveta protinožcov porozpráva na prednáške s názvom “Za černým Sluncem přes klokany aneb Všecko je dangerous.“ Program festivalu je naplánovaný prevažne v popoludňajších hodinách a tak si ho môžu užiť aj menší záujemcovia o tajomstvá vesmíru Hangul 2017 Free Installation - Download.

 

2015_08_08-15_Kolonice_Perseidy_1500px-520x775

Súčasťou festivalu Astrofilm je tiež výstava víťazných prác súťaže Astrofoto a celoslovenskej výtvarnej súťaže Vesmír očami detí minecraft 1.14.4. Návštevníci Kultúrno spoločenského centra Fontána si budú tiež môcť prezrieť astronomické ďalekohľady a expozíciu fotografií viacerých autorov s názvom Čaro vesmíru Sims 4 Hair.

astrofilm 2015 - plagát A2.cdr

-lt/foto: Petr Horálek-

REKLAMA