Úvod Kultúra Cityfest zverejnil meno prvého headlinera – je z Čiech

Cityfest zverejnil meno prvého headlinera – je z Čiech

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Aktualizované – Po ročnej odmlke sa City Fest vracia do centra Piešťan. Jeho organizátori dnes oznámili meno prvého zahraničného headlinera 번개손 다운로드. Je ním David Koller, frontman legendárnej skupiny LUCIE.
13002365_1099206333434047_6039908111408821256_o[1]David Koller je jedným z najúspešnejších českých interpretov, ktorý sa na hudobnej scéne pohybuje neuveriteľných 30 rokov 심즈3 오리지널 다운로드. Okrem množstva ocenení sa stal štvornásobným českým Zlatým slávikom (v ankete kapela roka), päťnásobným víťazom českej Grammy a je označovaný za kráľa českého big beatu 킹오브 99 다운로드. Na festivale zaznejú aj jeho nesmrteľné hity.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

 

Ďalším potvrdeným interpretom je slovenská dvojčlenná kapela Billy Barman. Bratislavská indie-rocková skupina Billy Barman vydala doposiaľ dva albumy a pochváliť sa môže titulmi ako album roka, singel roka či najlepšia koncertná kapela podľa Radiohead Awards wind or a little wedge. Spevák skupiny je zároveň organizátorom jedného z najväčších slovenských festivalov – Grape.

Posledným oznámeným menom je rocková skupina The Paranoid hp laptop touchpad driver. Mladé rockové zoskupenie pôsobí na domácej hudobnej scéne už deväť rokov a má na konte tri albumy: sedem, Dva svety a Posledný nádych Download the android image.

Podujatie sa uskutoční 27 크롬 영화 다운로드. – 29. mája na Námestí slobody v Piešťanoch. Organizátori sľubujú zvučné mená hudobnej scény a vstup zdarma.

-inf-

REKLAMA