Úvod Kultúra Kontrafakt chystá autokoncert

Kontrafakt chystá autokoncert

REKLAMA
GM Dental Zubar

Kontrafakt len nedávno vydal nový album Real Newz a Rytmus, Ego a Anys sa už tešili na to, ako skladby z neho zahrajú naživo pred fanúšikmi Korean Typeface. Plány im skomplikovala pandémia koronavírusu. Preto pripravili unikátny projekt – zahrajú na autokoncerte.

„Bude to prierez našej tvorby od starých vecí až po najnovšie 코어고딕 다운로드. Samozrejme budeme hrať najviac z našich „autičkárskych“ skladieb, aby sme podčiarkli atmosféru tohto koncertu,“ vraví Patrik Rytmus Vrbovský 당나귀 p2p 다운로드.

REKLAMA
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici

„Autokoncertu budú určite predchádzať nejaké skúšky, predsa len sa teraz nekoncertuje kvôli kríze, o to väčšiu chuť a energiu budete v tejto show cítiť,“ sľubuje Michal „Ego“ Straka Only download.

Kontrafakt vystúpi 5. júna v Orechovej Potôni, pričom vstup do areálu Slovakia Ringu bude možný iba v uzatvorenom motorovom vozidle 어도비 애프터 이펙트 다운로드. Motorky, štvorkolky, skútre či iné plne nekryté motorové vozidlá budú mať vstup zakázaný. S nápadom na takýto koncert prišla agentúra Evency.

„Keď nás všetkých korona kríza zasiahla, premýšľali sme, ako priniesť aspoň kúsok z našich koncertov medzi ľudí. Najskôr sme fanúšikom ponúkli online koncert, neskôr nám napadol autokoncert. S potešením sme zistili, že v zahraničí tento koncept už výborne funguje a to nás len utvrdilo v myšlienke, že toto musíme priniesť aj sem k nám na Slovensko. Pri výbere to bolo jednoduché, potrebovali sme sa zamerať na hudbu „autičkárov“, v čom je u nás Kontrafakt najsilnejší, a ktorej naša agentúra zhodou okolností robí manažment,“ vysvetľuje Marko Šebesta z agentúry Evency.

Kapacita areálu bude obmedzená na 800 áut. Lístky sa však predávajú na jedno auto a tak si v cene vstupenky môžu vychutnať koncert až piati ľudia.

Zdroj: Tlačová správa Propaganda House

REKLAMA