Úvod Aktuality Pri Čertovej peci sa zranil mladý motorkár z Vrbového

Pri Čertovej peci sa zranil mladý motorkár z Vrbového

REKLAMA

Po jednej z dvojice nehôd, ktoré sa stali v nedeľu pri motoreste Čertova pec, museli 27-ročného Vrbovčana museli previezť do nemocnice leteckí záchranári 뫼신사냥꾼 다운로드.

Ako sme informovali včera, na ceste pri Čertovej peci prišlo v nedeľu 17 winhex 다운로드. mája popoludní k dvom nehodám s účasťou motocyklistov. Obe sa stali na identickom mieste – pri odbočke na parkovisko pri turistickej atrakcii glass ball mp3. Prvá si vyžiadala iba materiálne škody, druhá aj zranenia mladého muža.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici
Knebl

„V nedeľu 17. mája tak vyrazil na cesty aj 27-ročný vodič motocykla Honda z Vrbového (okres Piešťany) itus ingang computer. Keď sa vracal z ciest smerom na Piešťany, tak mu na úrovni motorestu Čertova pec pravdepodobne nedal oprotiidúci doľava odbočujúci mladý vodič osobného auta Free Matrap. Zrážka si pripísala na vrub zranenie motorkára a škodu za viac ako 16-tisíc eur,“ uvádza na sociálnej sieti nitrianska krajská polícia.

Leteckí záchranári previezli Vrbovčana do nemocnice v Nitre. Alkohol v dychu zúčastnených vodičov nezistili. Okolnosti a miera zavinenia tejto zrážky sú predmetom vyšetrovania policajtov Okresného dopravného inšpektorátu v Topoľčanoch. ,

Krajské riaditeľstvo Policajného zboru v Trnave upozornilo na zvýšený počet nehôd z účasťou motorkárov počas uplynulých dní. V nedeľu 17. mája neprežil motorkár náraz do stromu v okrese Dunajská Streda, 18. mája sa stala nehoda s účasťou motorky v Dechticiach a 19. mája v Seredi. Od začiatku mesiaca sa na území Trnavského kraja stalo 11 dopravných nehôd s účasťou motorkárov.

Text: Martin Palkovič Foto: KR PZ Nitra

REKLAMA