Úvod Kultúra Staňte sa spolutvorcami Street ART Festivalu

Staňte sa spolutvorcami Street ART Festivalu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Momentálne síce nevieme s určitosťou povedať, či sa letný Street ART Festival uskutoční v plánovanom termíne 1.8.2020, ale dúfame, že práve tento typ podujatia, ktoré sa nekoná v uzatvorenom priestore bude spĺňať všetky platné kritéria a jeho realizácia bude umožnená 첵 무료 다운로드. Radi by sme preto využili mediálny priestor a pozvali širšiu verejnosť, aby sa podieľala na tvorbe programu piateho ročníka Street ART Festivalu 언차티드3 다운로드.

Street ART je jednodňový festival, ktorý vznikol v roku 2016 ako neformálne stretnutie priateľov a pouličných umelcov. Vďaka genius loci Piešťan, kozmopolitnej atmosfére a tradícii pouličného umenia v centre mesta sa Street ART Festival stáva prirodzenou súčasťou osláv leta počas prvého augustového víkendu 마스터캠 x9 다운로드. Okrem oficiálneho programu je centrum mesta Piešťan počas festivalu aj voľnou zónou pre prechádzajúcich buskerov. Vystúpiť môže prísť každý, pretože hlavnou ideou festivalu je ponúknuť priestor všetkým, bez výberových kritérií Wizard of Legends. Vítaní sú aj herci/divadlá, mímovia, živé sochy alebo žongléri, ako aj graffiti umelci. Preferujeme pôvodné a originálne umenie.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Ak máte nejaké tipy na pouličných umelcov, aj profesionálnych umelcov, s vlastnou autorskou tvorbou, ako aj na miesta, kde by sa ich predstavenia mohli konať, nemusí to byť len v centre mesta, ale môžeme prísť za vami na sídliská, do lokálnych krčiem a kaviarní, ozvite sa na info@urbantone.sk Download Alder Friends. Následne oslovíme navrhnutých umelcov, zhodnotíme ich náklady a časové možnosti a ak bude treba nájdeme sponzorov alebo urobíme zbierku.

Záverom vás pozývame pozrieť si video záznam z live stream koncertu synth-folkovej kapely KLIPERS, ktorý sa konal 15.5.20 v klube LAJFKY v Edene. Koncert sa uskutočnil v rámci nami organizovaného festivalu domácej hudobnej tvorby Piešťany Open MIC Live 2020. Na mediálnom a technickom zabezpečení koncertu sa podieľali ZPiešťan, Piešťany TV a Trnavské rádio.

Celý záznam koncertu nájdete na YouTube kanáli Urban Tone. Ak sa vám bude koncert páčiť môžete nám vyjadriť svoju podporu prihlásením sa k odberu alebo, do 22.5.2020, zaslať dobrovoľný príspevok cez https://tootoot.fm/en/events/5ea84c6e6e298c0d34f71d0f.

Branislav Galo, Urban Tone

REKLAMA