Úvod Komunálne voľby 2014 Diskutovali o športe, dali by naň viac peňazí

Diskutovali o športe, dali by naň viac peňazí

REKLAMA
Esesko

Šiesti kandidáti o kreslo primátora mesta v nadchádzajúcich komunálnych voľbách, opäť debatovali v pondelok pred kamerami lokálnej internetovej televízie vk 동영상 다운로드. Hlavnou témou bol šport. Väčšina zúčastnených si zaspomínala na svoju aktívnu minulosť a zhodli sa, že mesto by sa malo venovať podpore fyzickej aktivity občanov tak, aby bola spravodlivá pre rôzne druhy športu Download Chrome NewTab.

hokej pn pp

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Debatu, ktorá sa konala v kaviarni Kursalonu moderoval tak, ako po prvý raz, Ján Babič 웰컴 투 사우스 다운로드. Ako prvá hovorila Jarmila Staneková, podľa ktorej tu napríklad chýba súvislá koncepcia športu a mali by sme si ujasniť, aké formy športu budeme podporovať Download chrome flash files. Miloš Tamajka okrem iného spomenul, že položka v rozpočte na šport je nedostatočná a taká kultúra ju až trikrát prevyšuje, preto by malo zastupiteľstvo prehodnotiť výšku podpory man who became the King of the Light Sea. Podľa Andreja Klapicu najrozšírenejšími športmi, ktorým sa Piešťanci venujú sú cyklistika, hokej a plávanie, ale pre rodiny je účasť na športovaní aj finančnou záťažou a mesto by malo vytvoriť  podmienky, aby bola čo najnižšia Download The Browman.

cyklisti na ceste

Ladislav Benedikovič hovoril o tom, že podľa jeho skúseností majú  Piešťany  asi najvyšší počet športových klubov a združení na Slovensku a myslí si, že štát málo podporuje šport, takže jeho podpora zostáva úlohou mesta Hancom Taza Practice 2019. Remo Cicutto pripomenul, že hoci samotná prevádzka klubov či združení je finančne náročná, dokážu využiť podmienky a potenciál, ktorý na území mesta majú a zorganizovať mnohé významné podujatia departure.  Ako posledný vystúpil Tomáš Hudcovič, ktorý súhlasil s názormi diskutujúcich – chýbajúca koncepcia a nedostatok financií, ktoré by podľa neho mali byť z rozpočtu mesta spravodlivejšie prerozdelené, napríklad bodovacím systémom, ktorý používa mesto Michalovce 후쿠오카 다운로드.

Celú diskusiu si môžete pozrieť na www.piestanytv.sk.

(ad, foto: archív PNky)

REKLAMA