Úvod Koktail ŽiWell otvorili presne pred štyrmi rokmi, cez víkend zažije oslavu

ŽiWell otvorili presne pred štyrmi rokmi, cez víkend zažije oslavu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

ŽiWell otvorila skupina aktívnych Piešťancov 12. decembra v roku 2012 o 12 hodine a dvanástej minúte s cieľom vytvoriť priestor pre rôzne komunitné aktivity 라벨양식 다운로드. Interiér bývalej kaviarne v Leierovom dvore prešiel predtým obnovou, pričom nový priestor zažil za štyri roky svojej existencie stovky rozličných podujatí 영화 인크레더블 다운로드. Komunitné centrum teraz čaká oslava, ktorá je na pláne v sobotu 17. decembra a tešiť sa môžete napríklad na vystúpenia kapiel Květy a Fano suite 스타크래프트 파이썬 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

KVĚTY
Skupina KVĚTY existuje už od začiatku tohoto tisícročia Po celú dobu sa výrazne menil jej zvuk 영화 꼭두각시 다운로드. Začiatkom roka 2016 hrá v novej zostave, zameranej viac na elektroniku. Aj keď je experimentálna, počet poslucháčov kapely sa rozrástol do veľmi širokého spektra iriver plus 4. Oceňované sú silné texty, aranžérská farebnosť, brilantné výtvarné riešenie obalov dosiek, živelné koncerty a prítomnosť humoru. Kapela získala napríklad ocenenia Vinyl, Anděl, Apollo a v lete vyšlo jej desiate CD s názvom „Miláček slunce“, ktorým Květy oslávili pätnásť rokov svojej existencie 올챙이 db 다운로드.

FANO SUITE
Kedysi bolo nosenie poštárskej kapsy najobľúbenejšou prácou piešťanských hudobníkov. Dnes je posledným Mohykánom v meste Kamil Fano Jurassic Raw. Po vydaní svojho debutového albumu Grotesque v roku 2006 (Slovensko, Česko, Poľsko a Portugalsko) sa Fano vydáva na koncertnú šnúru so svojím neobohraným akustickým zvukom a jedinečným prístupom k folkovému pesničkárstvu 포토샵 다운로드. A keď práve nehrá na gitare, aj dnes vysadne na poštársky bicykel a roznáša správa, dobré aj zlé.

Jedného dňa odvial čerstvý atlantický vietor Bárbaru Barros z pódia filharmónie a cez Londýn ju dovial až do Piešťan 실버 패스트 다운로드. Uloží deti k teplu kozuba a pridá sa k Fanovi so svojimi barokovými husľami. A napokon obor s kontrabasom. Marián Mišík vo svojej miniatúrnej schránke sa pridá s chuťou do hrania a hltá poštárove litery 포켓몬스터 하트골드 드라스틱 다운로드. Bárbara stále hráva klasickú hudbu po celom svete a s Mariánom vystupuje aj na koncertoch legendárnej kapely Punto & rybacé hlavy.

-inf/Zdroj: Komunitné centrum ŽiWell-

REKLAMA