Úvod Koktail Máte už svietnik na štedrovečerný stôl? Trendom sú prírodné materiály

Máte už svietnik na štedrovečerný stôl? Trendom sú prírodné materiály

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Študenti Strednej odbornej školy v Rakoviciach ani počas zimného obdobia nezaháľajú a v dielňach pripravujú vianočné vence, ale aj svietniky a ďalšie rozličné dekorácie noise meter app. Tohtoročným trendom sú prírodné materiály, z ktorých väčšina bola starostlivo nazbieraná na pozemkoch školy a následne pripravená na spracovanie mmd 다운로드. Študenti aranžérstva pri tvorbe ozdôb môžu uplatniť svoju fantáziu, ale ich výslednú podobu vedia samozrejme plne prispôsobiť požiadavkám zákazníkov Watman download. Okrem vianočnej výzdoby sa podieľajú aj na výrobe dekorácií na rôzne rodinné, firemné či iné podujatia. 

IMG_4323_resize

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

„Momentálne je celosvetovým trendom využívanie materiálov, ktoré vieme bežne nájsť v prírode Download the document viewer. Poprední svetoví flóristi to často uplatňujú či už pri tvorbe svietnikov, ale aj rôznych druhov suchých dekorácií. Naši študenti nemajú problém s nasledovaním tohto trendu, radi sa mu prispôsobili a idú takpovediac s dobou Download Acronis True Image 2018. Pri výrobe ozdôb však samozrejme uplatňujú aj vlastnú kreativitu a snažia sa nápaditosťou zaujať zákazníkov,“ prezradil bývalý absolvent a súčasný učiteľ na Strednej odbornej škole v Rakoviciach Patrik Komár lg전자 펌웨어 다운로드.

IMG_4255_resize

Patriko Komár nám vysvetlil, ako postupuje pri výrobe svietnika Sad song download. Všetko začína prípravou materiálu potrebného na jeho základňu, ktorým môže byť napríklad styrodur alebo polystyrén. Ďalšou vrstvou je mach zafixovaný špagátom a takto pripravená spodná vrstva je upevnená na kôru prípadne preglejku Windows 95 iso download.

IMG_4190_resize IMG_4194_resizeSviečka musí byť prichytená tvrdým drôtom, ktorý je po nahriatí vložený do jej spodnej časti alebo „pichátkom“, ktoré sa dá zakúpiť v záhradných centrách extraterritorial rights. Sviečka vďaka tomu bude pevne držať na podklade a nebude hroziť jej uvoľnenie. Svietnik je následne ozdobený a dodekorovaný, prírodným materiálom 예스 파일 다운로드.

IMG_4199_resize

IMG_4229_resizeSvietniky sa dajú zakúpiť napríklad na vianočných trhoch v Trnave, ale aj v priestoroch Strednej odbornej školy Rakovice. Žiaci a majstri ich vedia upraviť či od základu vyrobiť podľa požiadaviek zákazníkov. V uplynulých týždňoch vyrábali napríklad girlandy, vence, sviatočné dekorácie a najrôznejšiu výzdobu interiérov.

IMG_4335_resize

-lt/Zdroj: Stredná odborná škola Rakovice/Foto: lt-

REKLAMA