Úvod Koktail Žiaci ZŠ Brezová si poriadne užili 1. školský ples

Žiaci ZŠ Brezová si poriadne užili 1. školský ples

V priestoroch Základnej školy Brezová sa vo štvrtok 1. februára uskutočnil 1. školský ples, ktorý bol určený pre žiakov 7., 8., a 9 novel Guest. ročníka. Iniciatíva uskutočnenia tejto spoločenskej akcie prišla zo strany samotných žiakov a vďaka ústretovosti a ochote našej pani riaditeľky Fačkovcovej bolo možné ples zorganizovať Free call of duty download.

REKLAMA
Knebl
Chlapci na panvici

Veľmi nás teší, že sa žiaci stretli v takom hojnom počte a spoločne sa zabávali až do poslednej minúty 수련충 다운로드. V mene všetkých žiakov sa chcem poďakovať všetkým pedagógom, ktorí sa zúčastnili tohto pekného večera a tiež ZRPŠ pri ZŠ Brezová za poskytnutý finančný príspevok,“ uviedla na margo podujatia Lucia Tománková Greatest King of DodonPachi.

Žiaci 9. ročníka sa postarali o prípravu plagátu, pozvánok, o výzdobu miestnosti, tombolu aj o samotný program. Voľná zábava sa striedala so súťažami, z ktorých si výhercovia odniesli sladkú odmenu 기획안 양식 다운로드. Keď sa žiaci chceli v pokoji porozprávať a oddýchnuť si od tancovania, mohli sa pohostiť sladkým a slaným pečivom i nápojmi, pričom o pripravené maškrty sa pričinili šikovní rodičia. 

red/Text a foto: ZŠ Brezová, Lucia Tománková-

REKLAMA