Úvod Koktail LAJFKY prinášajú blues-rockový Easy Top už v sobotu

LAJFKY prinášajú blues-rockový Easy Top už v sobotu

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Klub LAJFKY bude v sobotu 10. februára dejiskom prvého piešťanského koncertu kapely Easy Top. Slovenská zostava, ktorá sa zrodila v Nových Zámkoch, hrá zmes žánrov blues a rock a to, že ich názov náramne pripomína meno legendárnej zostavy „ZZ Top“ určite nie je náhoda What abouting. Slovenská kapela sa totiž rozhodla svoj repertoár zostaviť práve z piesní tejto známej americkej rockovej formácie.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Koncert v novom klube v hoteli Eden začne o 19.00 hodine Wow background download. Skupinu Easy Top tvoria traja skúsení hudobníci Ján Birčák, Artur Ostrožlík a David Kytka, ktorí spolu začali hrávať v lete roku 2017. Ich repertoár nie je ani náhodou „jednofarebný“ a nájdu sa v ňom tiež piesne slovenských autorov, ale i niekoľko autorských skladieb, ktoré vytvorili vo vlastnej „hudobnej dielni“ rainbow songs.

Multižánrový hudobný klub LAJFKY v piešťanskom hoteli Eden je orientovaný na živé hudobné produkcie profesionálnych, ale i začínajúcich hudobníkov gta san andreas 다운로드. Od svojho vzniku v novemberi minulého roku sa v ňom uskutočnili zaujímavé koncerty i pestré Jam session.

Najbližší koncert si môžete užiť už vo štvrtok 8 리버스월드 다운로드. februára, keď sa dobrú náladu postará Andrej Depeš so svojou one man music show. V piatok 9. 2. vytvorí určite dobrú náladu domáca formácia Edibles Letters Century program. V druhej polovici mesiaca vás budú zabávať napríklad RPB Project, Dlhá doba, či Blue Wings, alebo IX. Oldies.

-PR-

REKLAMA