Úvod Koktail Víťazi lístkov na Stredoveké dni v Hlohovci sú známi

Víťazi lístkov na Stredoveké dni v Hlohovci sú známi

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Podujatie Stredoveké dni v Hlohovci sa nezadržateľne blíži, rytieri, dvorné dámy a remeselníci oprášia históriu počas víkendu 24 Imodio Language Pack. a 25. júna. V piatok sme vyhlásili súťaž o 2 x 2 vstupenky na podujatie, pričom úlohou súťažiacich bolo odpovedať na otázku „Viete ako znie najstaršie pomenovanie Hlohovca, ktoré bolo po roku 1113 v písomných zmienkach uvádzané ako Golguz?“ web page Excel. Hlohovec niesol kedysi meno Galgocy a spomedzi správnych odpovedí sme vyžrebovali dvoch výhercov, podujatie si spolu s niekým užijú Lukáš z Banky a Martin z Nového Mesta nad Váhom Sharebox download. Viac informácii o Stredovekých dňoch v Hlohovci nájdete na webovej stránke nájdete na stránke alebo facebooku Financial Supervisory Service ci.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

V rámci historických vystúpení sa môžete už tradične tešiť na kvalitný program šermiarov a udatných rytierov 귀를 기울이면 다운로드. Tentokrát do Hlohovca okrem nich prídu aj Hrdinovia. Najskôr o svoju česť zabojuje mladý rytier na svojom tátošovi. Budete zatínať päste, keď zažijete príkorie, ktoré mu pripravil jeho neprajný sok Download Captain Marvel smi. Získa svoju princeznú? Ak si však myslíte, že je to všetko, prudko sa mýlite. Pripravte sa na riadnu dávku odvahy, svalov a hrdinských príbehov 맥용 프리미어 다운로드. Prichádza Mythos a sním Achiles, Hector, Perseus, Theseus a krásna Pallas Aténa. Toto vystúpenie bude umocnené skvelou nočnou video projekciou, po ktorej sa môžete tešiť na veľkolepú ohňovú show 위닝2013 다운로드. Okrem toho sa v rytmoch stredovekej hudby budú predvádzať žongléri, remeselníci a pripravená je aj fakírska ohňová šou.

Tradícia Dumasových príbehov ožije v podobe historickej rozprávky, na ktorú sa môžu tešiť ako deti, tak ich rodičia v novovytvorenej Chill out zóne so slameným sedením 고인체 폰트 다운로드. Výhodou prírodného prostredia je tiež možnosť zajazdiť si na koňoch, ktorým bude na tomto ročníku venovaný väčší priestor a bude bezplatný Phonebus movie.

-red-

REKLAMA