Úvod Koktail Tvár Piešťanky zdobí autobusy, zastávky i stanice

Tvár Piešťanky zdobí autobusy, zastávky i stanice

REKLAMA
Koberce Trend 16102021

Rodáčka z Piešťan Michaela Galová sa stala tvárou celoslovenskej kampane Združenia autobusových dopravcov s názvom „Skús bus“, ktorá má motivovať ľudí k cestovaniu hromadnými prostriedkami cestnej dopravy 입술의 말 다운로드. Krásku z nášho mesta možno poznáte z tatranskej verzie videoklipu k piesni Happy od Pharrella Williamsa, ktorú na youtube videlo už viac ako 5,5 milióna užívateľov 지니 음악 다운로드. Okrem autobusov bude Miška zdobiť aj zastávky a autobusové stanice po celom Slovensku. V krátkom rozhovore sa dozviete ako sa ku kampani dostala i prečo ju pokladá za dôležitú 원펀맨 2기 5화 다운로드.

12141797_1240681922625192_6422438283682706778_n

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Ako si sa dostala k projektu Skús bus 총몽 애장판 다운로드?
Oslovil ma môj známy, hudobník Adam Cisár, že sa robí akcia na podporu toho, aby ľudia cestovali viac busom, keďže sú moderné, ale aj komfortné Three Kingdoms 2. Nachádza sa tam poväčšine aj wifi a hlavne sa zlepší premávka a taktiež emisie. Ušetrí sa aj čas, keďže majú ľudia možnosť pracovať počas cestovania Immortal Song2 mp3. Nakoľko sa sama zaoberám problematikou životného prostredia, tak ma to samozrejme presvedčilo, že do toho pôjdem, aj keď finančne to bolo zadarmo Geometry dash Dropbox download.

Aké bolo samotné fotenie?
Fotenie bolo veľmi príjemné, pretože som spoznala nových ľudí aj keď som mala pocit, že sa dávno poznáme Hi Bailey subtitled download. Za seba môžem povedať, že vždy, keď som sa na niečom podieľala boli v tíme ľudia, s ktorými som si rozumela. Priťahované sa priťahuje.

12141609_1630855437188962_6381111847526472050_n

Myslíš, že je kampaň a jej posolstvo dôležité 스플래터 스쿨 다운로드?
Kampaň je zameraná na to, aby si ľudia uvedomili, že nie je potrebné každý deň ísť do práce len autom, ale že je tu priestor pre autobusy a keď ľudia opustia na chvíľu komfort svojich áut, tak to za prvé pomôže doprave po Slovensku, ale zároveň pomôžu aj sebe, pretože si môžu oddýchnuť a prípadne pracovať 캐시 동영상 다운로드.

Je dôležité, aby sa ľudia správali viac ekologicky?
Ja sama sa od Happy prezentujem tak, že sa chcem podieľať na ozdravení našej spoločnosti a zameriavam sa na veci, ktoré majú zmysel a hodnotu. Podporujem všetky dobré nápady, ale vo svojom živote som taktiež aj rebel. Nie som pre systém, ktorý tu už niekedy fungoval a prestal. Treba zmenu, ale tá musí nastať v tom ako ľudia premýšľajú. Sama často vnímam, že tu chýba ľudskosť.

Používaš auto alebo jazdíš prostriedkami hromadnej dopravy?
Svoje auto nechala doma pred domom rodičom, keď budú potrebovať, a keďže som bola do Tatier zvyknutá jazdiť celé 2 roky vlakom, tak aj v Bratislave sa momentálne pohybujem pešo alebo využívam autobus, pretože oproti vlaku je útulnejší. Tak toto je môj pohľad na autobusy.

„My všetci máme možnosť každé ráno sa rozhodnúť, aký dopravný prostriedok použijeme na pravidelnú cestu do školy, do práce, za priateľmi. Cieľom kampane „Skús bus“ je ponúknuť alternatívu k cestovaniu autom. Ponúknuť menej stresu, zdravšie životné prostredie a oveľa väčšie pohodlie. Vedeli ste, že priemerný Slovák, ktorý dochádza do práce autom strávi v dopravných zápchach až 50 hodín? Viete si to predstaviť? Viete si predstaviť popíjať počas cesty do práce horúcu kávu a pritom si čítať noviny alebo inak využívať bezplatné wifi pripojenie? Jazdiť autom alebo autobusom dnes nie je len otázka peňazí, či ekológie. Je to rozhodnutie o kvalite života a každého dňa, ktorý prežívame. Je na čase zamyslieť sa, či nestojí za to aspoň občas vyskúšať aj iné druhy dopravy ako vlastné auto,“ píše sa na oficiálnej stránke kampane skusbus.sk.

12118695_1240681942625190_2635751627097535717_n

-lt/foto: facebook Skús bus

REKLAMA