Úvod Koktail Turistická zelená mapa je opäť k dispozícii, zasúťažte si o tri kusy

Turistická zelená mapa je opäť k dispozícii, zasúťažte si o tri kusy

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Tradičná a legendárna zelená turistická mapa, ktorá pomáha pri orientácii v oblasti Malé Karpaty Bradlo je znova k dispozícii, 6. vydanie od Harmanca je ešte horúce z tlače Loblox for free. Na rube sa nachádza stručná prezentácia Piešťan, rôznych zaujímavostí a tiež informácie o prevádzkach nachádzajúcich sa v meste a okolí Temple Shima. Na príprave sa podieľali aj členovia občianskeho združenia Sĺňava Piešťany, respektíve z Telovýchovnej jednoty Bezovec. V spolupráci s Michalom Fialom pôsobiacim v oboch organizáciách sme pre vás pripravili súťaž o tri mapy, stačí ak správne odpoviete na súťažnú otázku a usmeje sa na vás šťastie pri žrebovaní windows 7 windbg. Potrvá do nedele 26. novembra do 22.00 hodiny.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Súťažná otázka:

„Akú turistickú trasu vedúcu cez Malé Karpaty absolvujú turisti počas 65 Ulleungdo l download. zrazu Klubov slovenských turistov v Piešťanoch v roku 2018?“

Pomôcka: Vedie z dedinky kde stoji vlak a volá sa po ovocí Hancom Office neo.

Odpoveď musí obsahovať štart a cieľ trasy, farbu turistickej značky kadiaľ túra povedie a dni kedy sa pôjde. Pokiaľ si myslíte, že viete určiť správnu trasu pošlite správu do nedele 26 webfont of Sharing Myeongjo. novembra do 22.00 hodiny na facebookovú stránku týkajúcu sa zrazu, alebo na TJ Bezovec Ubuntu desktop download. Na sociálnej sieti zároveň môžete nájsť rôzne podrobnosti o zraze, ale aj konkrétnych túrach, ktoré turisti absolvujú.

-lt/Zdroj a foto: Michal Fiala, TJ Bezovez Piešťany, OZ Sĺňava Piešťany(aktualizované)-

REKLAMA