Úvod Koktail Charitatívny Mikulášsky Beh bude pre všetkých, pomôže sociálne slabším

Charitatívny Mikulášsky Beh bude pre všetkých, pomôže sociálne slabším

REKLAMA

Na Námestí Slobody v Piešťanoch sa počas druhej adventnej soboty, teda 9. decembra, uskutoční nultý ročník Charitatívneho Mikulášskeho behu Windows 10 Explorer. Deti budú štartovať zdarma, ako aj obyvatelia Azylového domu v Piešťanoch. Dospelí si za štart, Mikulášsku čiapku a občerstvenie v podobe Vianočného punču zaplatia desať eur, ale je možné aj ľubovoľné štartovné nad túto sumu, ktoré sa daný pretekár rozhodne nechať charite 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. Výťažok z akcie pôjde na deti z azylovému domu, týrané a sociálne slabšie deti, ktoré zastrešuje Občianske združenie Myška. Organizátori z tohto o.z 백일의 낭군님 7화 다운로드. pripravili napríklad Super detský deň pri obchodnom dome Prior, kde pomáhali aj telesne postihnutej Lee Jesenskej z Piešťan. Registrovať na Charitatívny Mikulášsky beh sa môžete tu 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

Pozvaní sú všetci, dospelí aj deti a organizátori by ocenili, aby sa bežci v rámci možností obliekli ako Mikuláš respektíve Santa Klaus 스키 사파리 다운로드. V nápadoch sa medze nekladú, môžete si jednoducho dať červené trenky a bielu košeľu. Inšpiráciu môžete nájsť aj v second hande, kde dostanete “Santa veci” za babku Runday download. Mikulášsku čiapku dostane každý v rámci štartovného, nutné je však prihlásiť sa vopred cez uvedený link.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
PN Taxi

Trasa Mikulášskeho charitatívneho behu bude viesť cez mesto a cez mestský park a jej celková dĺžka bude päť kilometrov v podobe dvoch dva a pol kilometrových okruhov I hate to it once again. Pre deti je prichystaný okruh z Námestia Slobody smerom na Winterovu ulicu od “Kolonády” v dĺžke 500 metrov. Deti budú môcť bežať aj s rodičmi 야생화 mp3 다운로드.

Štart detí je plánovaný na 15.00 hodinu a dospelých o 15.15 hodine z Námestia Slobody v Piešťanoch. Registrovať sa bude možné od 13.00 do 14.45 hodiny v škole Balneológie a Rehabilitácie Dragonblade. Pre tých, ktorí prídu autom je vhodné parkovisko v obchodnom dome Aupark alebo na Nálepkovej ulici približne dvesto metrov od konania akcie.

Link na registráciu: na www.beh.sk (Termínovka / Mikulášsky beh Piešťany, 9.12 스파르탄 브라우저 다운로드. alebo na fcb Charitatívny Mikulášsky Beh)

Odmenení budú najlepší traja pretekári v kategórii muži a ženy výrobkami, ktoré špeciálne pre štartujúcich vyrobia deti z Azylového domu. Občianske združenie Myška bude mať na Vianočných trhoch vlastný stánok, kde bude možné výrobky detí kúpiť a prispieť tak na dobrú vec. Ceny pretekárom venujú aj organizátori Snowca a Vianočné Trhy Piešťany. Vyhodnotené bude najkrajšie Mikulášske oblečenie.

-TS Mikulášsky beh – Jana Beňačková/Foto: pixabay.com-

REKLAMA