Úvod Koktail Charitatívny Mikulášsky Beh bude pre všetkých, pomôže sociálne slabším

Charitatívny Mikulášsky Beh bude pre všetkých, pomôže sociálne slabším

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Na Námestí Slobody v Piešťanoch sa počas druhej adventnej soboty, teda 9. decembra, uskutoční nultý ročník Charitatívneho Mikulášskeho behu Windows 10 Explorer. Deti budú štartovať zdarma, ako aj obyvatelia Azylového domu v Piešťanoch. Dospelí si za štart, Mikulášsku čiapku a občerstvenie v podobe Vianočného punču zaplatia desať eur, ale je možné aj ľubovoľné štartovné nad túto sumu, ktoré sa daný pretekár rozhodne nechať charite 가디언즈 오브 갤럭시 vol.2 다운로드. Výťažok z akcie pôjde na deti z azylovému domu, týrané a sociálne slabšie deti, ktoré zastrešuje Občianske združenie Myška. Organizátori z tohto o.z 백일의 낭군님 7화 다운로드. pripravili napríklad Super detský deň pri obchodnom dome Prior, kde pomáhali aj telesne postihnutej Lee Jesenskej z Piešťan. Registrovať na Charitatívny Mikulášsky beh sa môžete tu 마이크로소프트 오피스365 다운로드.

Pozvaní sú všetci, dospelí aj deti a organizátori by ocenili, aby sa bežci v rámci možností obliekli ako Mikuláš respektíve Santa Klaus 스키 사파리 다운로드. V nápadoch sa medze nekladú, môžete si jednoducho dať červené trenky a bielu košeľu. Inšpiráciu môžete nájsť aj v second hande, kde dostanete “Santa veci” za babku Runday download. Mikulášsku čiapku dostane každý v rámci štartovného, nutné je však prihlásiť sa vopred cez uvedený link.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi

Trasa Mikulášskeho charitatívneho behu bude viesť cez mesto a cez mestský park a jej celková dĺžka bude päť kilometrov v podobe dvoch dva a pol kilometrových okruhov I hate to it once again. Pre deti je prichystaný okruh z Námestia Slobody smerom na Winterovu ulicu od “Kolonády” v dĺžke 500 metrov. Deti budú môcť bežať aj s rodičmi 야생화 mp3 다운로드.

Štart detí je plánovaný na 15.00 hodinu a dospelých o 15.15 hodine z Námestia Slobody v Piešťanoch. Registrovať sa bude možné od 13.00 do 14.45 hodiny v škole Balneológie a Rehabilitácie Dragonblade. Pre tých, ktorí prídu autom je vhodné parkovisko v obchodnom dome Aupark alebo na Nálepkovej ulici približne dvesto metrov od konania akcie.

Link na registráciu: na www.beh.sk (Termínovka / Mikulášsky beh Piešťany, 9.12 스파르탄 브라우저 다운로드. alebo na fcb Charitatívny Mikulášsky Beh)

Odmenení budú najlepší traja pretekári v kategórii muži a ženy výrobkami, ktoré špeciálne pre štartujúcich vyrobia deti z Azylového domu. Občianske združenie Myška bude mať na Vianočných trhoch vlastný stánok, kde bude možné výrobky detí kúpiť a prispieť tak na dobrú vec. Ceny pretekárom venujú aj organizátori Snowca a Vianočné Trhy Piešťany. Vyhodnotené bude najkrajšie Mikulášske oblečenie.

-TS Mikulášsky beh – Jana Beňačková/Foto: pixabay.com-

REKLAMA