Úvod Koktail Talenty okorenia v ŽiWlli koncertom

Talenty okorenia v ŽiWlli koncertom

REKLAMA

Komunitné centrum ŽiWell čakajú v sobotu 10. septembra hneď dve zaujímavé podujatia, od rána bude prebiehať gurmánsky workshop s názvom Okoreň svoj talent 4k video downloader 다운로드. Následne večer budú koncertovať kapely Dáša Fon Fľaša a škótsky Haystack Monolith. Milovníci dobrého jedla si prídu na svoje už o 9:00, podujatie pripravili Rada mládeže Trnavského kraja, Občianske združenie KVAS a ŽiWell v rámci projektu SK MLÁDEŽ V SK PRES km 플레이어 다운로드. Koncerty začnú o 20:00.

okorentalent-poster_resize

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021
PN Taxi

Podujatie Okoreň svoj talent sa koná pod záštitou slovenského predsedníctva v Rade Európskej únie. Podporený bol z dotácie Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR „Programy pre mládež 2014 – 2020“, ktorú administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže. Záujemcovia o gurmánsky workshop si môžu pripraviť 5 chodové vegetariánske menu a počas prednášky sa dozvedieť o účinkoch rôznych korenín. Skúsení kuchári z reštaurácie ŽiWell budú pracovať spoločne s 15-timi mladými ľuďmi, ktorí sa budú môcť zdokonaliť v príprave vegetariánskych jedál 지오스톰 자막 다운로드. K dosiahnutiu tých správnych chutí, bude samotnému vareniu predchádzať prednáška o rôznych koreninách, ich účinkoch a použití.

14034696_766377016798758_9211947206595577309_n

Dáša Fon Fľaša začína byť už tradične oživením našej letnej terasovej scény, aby potešil punkové srdcia v akustickom prevedení 인공 지능 장기 다운로드. Po nabitom programe sa do komunitného centra ŽiWell dostáva až na začiatku septembra a nepríde sám, spoločnosť mu bude robiť škótsky Haystack Monolith I want to see and download.

-lt/Zdroj: Komunitné centrum ŽiWell, Rada mládeže Trnavského kraja-

REKLAMA